Adam Chrząstowski w nowym programie Kuchni.tv

9 sierpnia 2011

18 września Kuchnia.tv rozpoczyna emisję nowego autorskiego programu: „Adam w sieci: patenty i triki”. Prowadzący, znany szef kuchni i restaurator Adam Chrząstowski na antenie i na forum internetowym Kuchni.tv doradzać będzie miłośnikom sztuki kulinarnej.

Adam Chrząstowski, który jest patronem merytorycznym działań kulinarnych podczas polskiej prezydencji w Unii Europejskiej, w każdym odcinku, emitowanym w niedzielę o 17.30, będzie odpowiadał na pytania zgłoszone przez internautów w pokoju na forum Adam w sieci: patenty i triki na stronie www.kuchnia.tv. Podpowie jak rozwiązać wszelkie kłopoty związane z gotowaniem, pieczeniem i innymi pracami kuchennymi. Wybierze 12 najciekawszych pytań. Na inne odpowie bezpośrednio na forum internetowym. Swoje problemy internauci mogą zgłaszać od 8 sierpnia.

Na serię „Adam w sieci: patenty i triki” złoży się 12 odcinków, a w każdym z nich prowadzący będzie cytować pytanie i zwracać się bezpośrednio do osoby, która je zadała. Pokaże, jak rozwiązać wszelkie problemy trapiące domowych szefów kuchni oraz jak być przygotowanym na niespodzianki, które mogą zdarzyć się w trakcie gotowania.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE