Wakacyjne podróże z Kuchnią.tv

6 lipca 2011

Wakacyjna ramówka Kuchni.tv obfituje w programy o tematyce kulinarno-podróżniczej. Stacja zaprasza w smakowite podróże, w których przewodnikami będą lubiani przez widzów Gary Rhodes i Bill Granger. Kuchnia.tv zaproponuje także kilka nowych formatów.

Jednym z wakacyjnych hitów będzie nowy program Gary’ego Rhodesa, w którym prowadzący porzuca tradycyjną brytyjską kuchnię i wybiera się na egzotyczne wakacje. W trakcie podróży po Karaibach szef kuchni odwiedza aż osiem wysp, m.in. Jamajkę, Barbados i Trinidad. Wyprawa jest bardzo ciekawa i nie mniej kolorowa. „Gary Rhodes na Karaibach” zagości na antenie od 18 lipca. Tymczasem australijski restaurator Bill Granger opuszcza rodzimą Australię i swój program realizuje w Wielkiej Brytanii. W serii „Pyszne weekendy Billa” (od 16.07) gospodarz stawia na świeże i lokalne składniki. Odwiedza targi i bazary spożywcze, a także odkrywa piękno brytyjskiego krajobrazu oraz miejscowe atrakcje. W sierpniu natomiast Australijczyk wietnamskiego pochodzenia Luke Nguyen zabierze widzów w kulinarną podróż po kraju swoich przodków. Siedem miast, które odwiedza gospodarz programu zostało wybranych tak, aby pokazać prawdziwy Wietnam oraz jego różnorodność. Serię będzie można oglądać od 1 sierpnia.

Od 5 lipca, Laura Calder w drugiej serii swojego programu „Kuchnia francuska po prostu 2” proponuje widzom wyśmienite dania francuskie. W letniej ramówce Kuchni.tv nie zabraknie również polskich programów, które zabiorą widzów w kulinarne podróże. Na antenie będą gościć nowe, premierowe odcinki serii „Jakubiak w sezonie”, w którym prowadzący odwiedzi z kamerą urokliwe miejsca w Polsce w poszukiwaniu nowych smaków. Wszystko to doprawi Ewelina Kustra w swoim nowym programie „Pieprz, chilli, sól”. Program poświęcony przyprawom z całego świata będzie można oglądać od sierpnia.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2020-10-02

Smaki października w Kuchni+

Gdy za oknem mokro, chłodno i szaro zapraszamy przed telewizory do oglądania naszych polskich produkcji.

Czytaj więcej

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i prawie 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ za 49,99 zł/mies ZAMÓW ONLINE