Wiosną Kuchnia.tv walczy ze zbędnymi kilogramami

1 marca 2011

Od 28 lutego Kuchnia.tv proponuje widzom codzienny program o dietach, który poprowadzi Agata Jędraszczak. By lepiej zmotywować wszystkich chętnych, którzy chcą zgubić zbędne kilogramy Kuchnia.tv nawiązała współpracę z portalem kalorynka.pl i rozbudowała sekcję Dietoteka na www.kuchnia.tv. Dodatkowo ruszy specjalny konkurs dla osób, które przejdą na dietę.

„Dieta Agaty” - nowy program o dietach wyprodukowany we współpracy z portalem kalorynka.pl poprowadzi Agata Jędraszczak, blogerka kulinarna, którą widzowie stacji znają z serii „ImprezuJEMY!”. Program można oglądać od 28 lutego, codziennie o godzinie 19:55.

Na www.kuchnia.tv w zmodernizowanej i odświeżonej sekcji Dietoteka pojawi się blog, w którym Agata Jędraszczak będzie opisywać swoje zmagania z dietą i potrawami opracowanymi na potrzeby programu. Za pośrednictwem sekcji będzie można wykupić dopasowaną do siebie dietę opracowaną przez specjalistów do spraw żywienia z portalu kalorynka.pl, obliczyć dzienne spożycie kalorii, a także poznać swoje BMI i zapotrzebowanie kaloryczne. Ponadto na forum Kuchni.tv i w sekcji Dietoteka będzie można porozmawiać o kuracjach odchudzających, swoich doświadczeniach w zrzucaniu kilogramów, a także wziąć udział w konkursie. Konkurs będzie przeznaczony dla wszystkich internatów, którzy za pośrednictwem www.kuchnia.tv wykupią dietę na portalu kalorynka.pl i będą chcieli podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z odchudzaniem z innymi użytkownikami serwisu Kuchni.tv.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE