Kuchnia.tv patronem warszawskiego BioBazaru

26 listopada 2010

Kuchnia.tv została patronem BioBazaru, który rusza w najbliższą sobotę, 27 listopada w Warszawie.

Na pierwszym w pełni ekologicznym targu w Warszawie będą sprzedawane tylko produkty organiczne z certyfikatem Rolnictwa Ekologicznego. BioBazar to miejsce, w którym konsumenci będą mogli kupić produkty bezpośrednio od rolników, otrzymując informację skąd pochodzi żywność i jak była uprawiana. W sprzedaży znajdą się tylko certyfikowane produkty BIO: świeże owoce, warzywa, wędliny, mięso i nabiał. Przed Świętami będzie też można kupić choinki z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council) oraz ekologiczne zabawki dla najmłodszych.

BioBazar będzie się odbywał na terenie dawnej fabryki Norblin, ul. Żelazna 51/53 w każdą przedświąteczną sobotę od 27 listopada w godzinach 8:00 – 17:00. Organizatorem targu jest firma My Ecolife. „Bardzo cieszymy się, że Warszawa doczekała się w końcu, podobnie jak inne miasta w całej Europie a także w Stanach Zjednoczonych, targu spożywczego, na którym będzie można kupić ekologiczne produkty i porozmawiać z rolnikami. Kuchnia.tv promuje zdrową żywność i przy każdej okazji staramy się namawiać naszych widzów do świadomego wyboru świeżych i lokalnych produktów. Dlatego bez wahania postanowiliśmy objąć BioBazar patronatem” – mówi Małgorzata Seck, Dyrektor Zarządzająca Kuchni.tv.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2020-10-02

Smaki października w Kuchni+

Gdy za oknem mokro, chłodno i szaro zapraszamy przed telewizory do oglądania naszych polskich produkcji.

Czytaj więcej

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i prawie 130 innych kanałów? Pakiet Optimum+ za 49,99 zł/mies ZAMÓW ONLINE