"Adam po pracy 3: Zima" - najnowsza seria programu Adama Chrząstowskiego w Kuchni.tv

15 lutego 2010

Już od 21 lutego na antenie Kuchni.tv zagości najnowsza seria programu Adama Chrząstowskiego „Adam po pracy 3: Zima”, wyprodukowanego przy wsparciu partnera stacji, firmy Amica. Program będzie emitowany w niedziele o godzinie 14:35.

Gospodarz programu Adam Chrząstowski, szef kuchni krakowskiej restauracji Ancora, prezentuje w programie smakowite dania, które idealnie nadają się na mroźne dni. W każdym odcinku, opierając swoje menu na najświeższych, sezonowych produktach, Chrząstowski przygotuje 3 dania, składające się na jeden obiad: przystawka lub zupa, danie główne i deser. Widzowie znajdą mnóstwo praktycznych porad kulinarnych oraz dowiedzą się, jak odpowiednio dobrać wino do przygotowanych potraw. „Wszystko, co robię, podszyte jest polskością. Ten smak przenika moje potrawy, na nim się wychowałem i do niego zawsze będę wracał” – mówi gospodarz programu Adam Chrząstowski.

Amica jest partnerem Kuchni.tv od października 2009 roku. Wspiera programy produkowane na zlecenie Kuchni.tv m.in. udostępniając swoje sprzęty AGD. Marka Amica jest liderem rynku AGD w Polsce i jedną z najcenniejszych polskich marek. Amica jest także marką darzoną największym zaufaniem w kategorii dużych urządzeń gospodarstwa domowego, chętnie wybieraną przez klientów, co potwierdzają badania niezależnych ośrodków badawczych.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE