„Julie i Julia”, najnowszy film z Meryl Streep pod patronatem Kuchni.tv.

8 września 2009

Kuchnia.tv objęła patronat medialny nad wchodzącą do kin komedią Nory Ephron „Julie i Julia”. Film opowiada historię Julii Child, gwiazdy amerykańskich programów kulinarnych oraz jej wielbicielki, pisarki Julie Powell. We wrześniu Kuchnia.tv pokaże film dokumentalny i program poradnikowy, w których polscy widzowie po raz pierwszy zobaczą Julię Child.

„Julie i Julia”, z brawurową kreacją Meryl Streep, będzie mieć kinową premierę w Polsce 9 października b.r. „To film o miłości, o małżeństwie, o tym jak można odmienić swoje życie” - mówi Nora Ephron. Reżyserka („Masz wiadomość”, Bezsenność w Seattle”), autorka scenariusza i producentka w znakomity sposób łączy na ekranie prawdziwe historie dwóch kobiet, tworząc komedię, która przekonuje widzów, że z odpowiednią mieszanką pasji, obsesji i masła, można całkowicie odmienić swoje życie i spełnić drzemiące głęboko marzenia. Widzowie biorąc udział w konkursie na www.kuchnia.tv mogą wygrać bilety na specjalne pokazy przedpremierowe, które odbędą się 28 września w 6 miastach w Polsce.


„Julia Child, prekursorka programów kulinarnych, zdobywczyni wielu nagród Emmy, która pokazała Amerykanom, jak czerpać radość z gotowania i jedzenia, jest postacią, która niewątpliwie zasługuje na uwagę naszych widzów.” – mówi Małgorzata Seck, dyrektor zarządzająca Kuchni.tv.

Kuchnia.tv wyemituje film dokumentalny o amerykańskiej guru gotowania „Kulinarna mądrość Julii Child” (13.09, godz. 22:00) oraz program poradnikowy „Julia i Jacques gotują w domu” (od 15.09 Pon.- Pt., godz. 16:10), który Julia Child nagrała z Jacques’em Pepinem kilka lat przed swoją śmiercią.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE