Wakacje z Kuchnią.tv

23 czerwca 2009

Kuchnia.tv w wakacje zaserwuje swoim widzom smakowite letnie nowości programowe. Na antenie pojawią się trzy nowe polskie produkcje oraz premierowe programy licencjonowane.

Wśród autorskich produkcji Kuchni.tv znajdzie się seria „Adam na lato”, w której szef kuchni krakowskiej restauracji Ancora, Adam Chrząstowski, będzie przygotowywał na swoim tarasie dania idealne na grilla. Kolejną premierową propozycją stacji jest program „Spiżarnia Maryli”, w której dziennikarka i autorka programów kulinarnych, Maryla Musidłowska, zainspirowana tradycyjnymi recepturami, nowinkami i podróżami, zdradzi przepisy na przetwory z nadzieją, że przywołają one wspomnienie lata jesienią i zimą. Natomiast w „Słonecznym Atelier smaku” Jola Słoma i Mirek Trymbulak, wegetarianie, autorzy książek kulinarnych i projektanci mody, wyjdą do ogrodu, aby pokazać, jak cieszyć się smakami lata. Wymienione programy będą nadawane w Kuchni.tv codziennie, przez całe wakacje.

W wakacyjnym menu stacji pojawi się także brytyjski szef kuchni James Martin. Na antenie zagoszczą trzy programy z jego udziałem: „Sobota w kuchni z Jamesem”(od 4 lipca),„James Martin i jego ogród”(od 13 lipca) oraz „James Martin w Bretanii” (od 27 lipca).

Widzowie będą też mieli okazję wybrać się w kulinarną podróż po Australii w serii „Wakacje Billa” (od 4 lipca). W każdym odcinku Bill Granger, znany z programu „Kuchnia Billa”, odwiedzi inny region kraju, aby spróbować lokalnych specjałów. Ponadto, Kuchnia.tv pokaże także filmy i serie dokumentalne (m.in. „Dlaczego chudzi nie tyją?” i „Wino”) oraz filmy fabularne (m.in. „Niebiańskie przysmaki Niny”).

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE