KUCHNIA.TV ODŚWIEŻA FORMUŁĘ PROGRAMU KOGEL MOGEL

7 kwietnia 2009

Kogel Mogel to pierwszy polski subiektywny przegląd miejsc, wydarzeń i gadżetów kulinarnych, pojawił się na antenie Kuchni.tv wiosną 2008. Po roku stacja i producenci programu postanowili odświeżyć formułę Kogla Mogla.

W magazynie pojawi się więcej praktycznych informacji dla widzów. Nowością będą przepisy kulinarne prezentowane przez szefów kuchni odwiedzanych restauracji. W Koglu Moglu zostaną pokazane produkty i sprzęty, które urzekły redakcję programu. Wszystko po to, aby pomóc widzom odnaleźć się w gąszczu nowości na sklepowych półkach i gastronomicznej mapie.

Kogel Mogel przedstawi też sylwetki 12 młodych kucharzy, którzy wezmą udział w plebiscycie magazynu Kuchnia „Kucharz – Odkrycie roku 2009” oraz ich dania, dzięki którym zakwalifikowali się do konkursu.

Kogel Mogel będzie emitowany od 10 kwietnia w piątki, o godzinie 21:50.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE