KUCHNIA.TV PATRONEM KSIĄŻKI „Klapsa czy konferencja? czyli o tym jak jeść i nie zostać zjedzonym”

10 grudnia 2008

Kuchnia.tv objęła patronatem książkę Aśki Jakubowicz, Magdaleny Ponagajbo, Asi Dziurewicz i Pauliny Sieniarskiej pt. „Klapsa czy konferencja? Czyli o tym jak jeść i nie zostać zjedzonym”, która ukaże się na rynku 18 grudnia br.

„Klapsa czy konferencja?” to wyjątkowa, oryginalna i zabawna książka kucharska, napisana przez cztery przyjaciółki, dla których jedzenie to coś więcej niż pospieszne i byle jakie zaspokajanie głodu. Napisana w formie pamiętnika z życia 30-latki, w dowcipny sposób przedstawia zdarzenia z życia bohaterki, które łączą się z konkretnymi potrawami i zagadnieniami kulinarnymi. Celem książki jest przekonanie młodych ludzi, że gotowanie jest proste i może być źródłem przyjemności.

„Klapsa czy konferencja?” ma wyjątkową szatę graficzną, jest pełna autorskich zdjęć i inspirujących rysunków. Ciekawostką będą dwie wersje kolorystyczne okładki, dla Niej i dla Niego. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Bonobo.

O autorkach:
Aśka Jakubowicz
Na co dzień twarda project manager w mamastudio, prywatnie domatorka, specjalistka od porad wszelkich i kuchni azjatyckiej, mama nastoletniej Zosi.
Magdalena Ponagajbo
Grafik, współzałożycielka i dyrektor artystyczna w mamastudio. Prywatnie pochłania ją macierzyństwo i urządzanie mieszkań znajomym.
Asia Dziurewicz
Tłumaczka i copywriterka. Mieszka w górach, gdzie wraz z mężem prowadzi buddyjski ośrodek, matka trójki dzieci.
Paulina Sieniarska
Z wykształcenia historyk sztuki, pracuje jako stylistka, lubi poznawać nowe smaki podczas dalekich podróży. Wolny duch.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE