KUCHNIA.TV PATRONEM KSIĄŻKI GORDONA RAMSAYA

6 maja 2008

Kuchnia.tv objęła patronatem książkę Gordona Ramsaya pt. „Łatwe gotowanie”, która ukaże się na polskim rynku 7 maja b.r.

Gordon James Ramsay jest jednym z bardziej znanych szefów kuchni, właścicielem jednej z trzech restauracji w Anglii uhonorowanych aż trzema gwiazdkami Michelina - prestiżowego przewodnika po restauracjach świata. Jest też znanym i lubianym prezenterem telewizyjnych programów kulinarnych i gospodarzem reality-show Hell’s Kitchen, który można oglądać w Kuchni.tv (wtorki, godzina 22:00).

Jego książki biją rekordy popularności. W „Łatwym gotowaniu” prezentuje ponad 100 przepisów doskonałych na każdą okazję. W swojej kuchni wykorzystuje najlepsze składniki i nieskomplikowane metody gotowania.

Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Muza.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE