SPECJALNE WYDANIE „PARY W KUCHNI”

11 grudnia 2006

W Wigilię o godz. 18:00 Kuchnia.tv wyemituje specjalny odcinek „PARY W KUCHNI”, w którym widzowie poznają tajniki organizowania wyjątkowego przyjęcia. Przygotowania do zdjęć i reportaż z planu można znaleźć w styczniowym wydaniu miesięcznika „Elle”, który już dziś trafił do kiosków.

Kuchnia.tv zaprasza na wyjątkowe wydanie programu Agnieszki i Marcina Kręglickich. Znani restauratorzy po raz pierwszy zaprosili do swojego programu gości. Obok rodzeństwa Kręglickich w roli gospodarza wystąpiła także Marzena Wilkanowicz - Devoud, redaktor naczelna „Elle”. O magiczny nastrój zadbała Paulina Ada Kalińska, stylistka „Elle Decoration”, która wyczarowała zmysłową, czarno-złotą dekorację.

Do stołu zasiedli zaproszeni goście – aktorka Joanna Koroniewska, modelka Agnieszka Maciąg, projektantka mody Gosia Baczyńska, satyryk Rafał Bryndal, fotograf Jacek Poremba i znawca win Tomasz Prange- Barczyński. To był niezwykły wieczór. Goście opowiadali o odległych podróżach (choćby o niezapomnianym posiłku na szczycie wulkanu) i o własnych sukcesach kulinarnych. Między kolejnymi opowieściami smakowali m.in. ziemniaki z kawiorem, sałatkę z czarnej fasoli ze złotymi pomidorami, jagnięcinę z tapenadą i pieczonymi bakłażanami czy doradę z szynką pata negra.

Kuchnia.tv to pierwszy w Polsce kanał kulinarny, prezentujący przystępną i inspirującą kuchnię z całego świata. Nadawany jest od 7:00 do 4:30 w nocy. Najmocniejsze punkty ramówki to m.in. programy Jamiego Olivera, najpopularniejszego obecnie szefa kuchni na świecie, a także produkcje własne – „Para w kuchni” rodzeństwa Agnieszki i Marcina Kręglickich oraz prowadzony przez Jacka Sikorę program o deserach „Słodki drań”. Uzupełnieniem anteny jest bogaty serwis internetowy www.kuchnia.tv. Zaledwie po miesiącu działalności kanał został uznany za Debiut Roku podczas konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. Producentem i nadawcą kanału jest spółka CANAL+ Cyfrowy.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE