KUCHNIA.TV JEST JUŻ DOSTĘPNA W PAKIECIE CYFROWYM TELEWIZJI KABLOWEJ TOYA

28 listopada 2006

Kanał Kuchnia.tv został dodany do oferty cyfrowej Telewizji Kablowej TOYA. Sieć dociera do około 75 procent mieszkańców Łodzi.

Kuchnię.tv mogą odbierać Abonenci, którzy zdecydują się na wykupienie pakietu cyfrowego. To najnowsza usługa TVK TOYA, wprowadzona zaledwie 20 listopada. Dzięki niej widzowie uzyskali dostęp do ciekawej oferty programowej w najwyższej jakości. Kuchnia.tv to jeden z 18 nowych kanałów włączonych do oferty sieci w cyfrowej jakości.

Kuchnia.tv, pierwszy na polskim rynku kanał kulinarny, od momentu uruchomienia 30. września stale powiększa swój zasięg. Obecnie dociera do Abonentów platformy Cyfra+ i sieci kablowej Aster. Został także testowo dodany do cyfrowej oferty wielkopolskiej sieci INEA. Kanał może być już odbierany w ponad 1,1 miliona gospodarstw domowych.

Kuchnia.tv to pierwszy w Polsce kanał kulinarny, prezentujący przystępną i inspirującą kuchnię z całego świata. Nadawany jest od 7:00 do 1:30 w nocy. Najmocniejsze punkty ramówki to m.in. programy Jamiego Olivera, najpopularniejszego obecnie szefa kuchni na świecie, a także produkcje własne – „Para w kuchni” rodzeństwa Agnieszki i Marcina Kręglickich oraz powstający we współpracy z Gellwe program o deserach „Słodki drań”. Uzupełnieniem anteny jest bogaty serwis internetowy www.kuchnia.tv Zaledwie po miesiącu działalności kanał został uznany za Debiut Roku podczas konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. Producentem i nadawcą kanału jest spółka CANAL+ Cyfrowy.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE