NOWY POLSKI PROGRAM NA ANTENIE KUCHNI.TV

22 listopada 2006

W sobotę 2 grudnia na antenie Kuchni.tv zadebiutuje nowy program – „SŁODKI DRAŃ”. Będzie to produkowana przez stację kulinarno – rozrywkowa seria o deserach.

„SŁODKI DRAŃ” to program nie tylko dla łasuchów. Prowadzący Jacek Sikora, absolwent elitarnej francuskiej szkoły mimów, będzie prezentował na wesoło doskonałe przepisy z cukierni ojca i dziadka, modne, nowoczesne desery i pyszności z czekolady. W każdym odcinku pojawią się trzy przepisy – od tradycyjnych mazurków i pierników, przez tiramisu i musy owocowe, po oryginalne delicje w rodzaju czekoladek z papryczkami chili. Kulinarne popisy będą przeplatane zabawnymi anegdotami z życia Jacka Sikory i historiami z prowadzonej przez niego w Świdnicy czekoladziarni. Premierowe odcinki będą się pojawiać na antenie w każde sobotnie popołudnie.

„SŁODKI DRAŃ” to drugi – po „PARZE W KUCHNI” rodzeństwa Agnieszki i Marcina Kręglickich – program produkowany przez Kuchnię.tv. Oprócz polskich serii widzowie mogą oglądać popisy najlepszych szefów kuchni z całego świata. Na antenie Kuchni.tv gotują m.in. Jamie Oliver, Martha Stewart, Gordon Ramsay, Rick Stein, Delia Smith czy Ainsley Harriott.

Kuchnia.tv to pierwszy w Polsce kanał kulinarny, prezentujący przystępną i inspirującą kuchnię z całego świata. Program nadawany jest od 7:00 do 1:30 w nocy. Uzupełnieniem anteny jest bogaty serwis internetowy www.kuchnia.tv Kanał dostępny jest na platformie CYFRA+ oraz w sieci kablowej Aster, a także testowo w wielkopolskiej INEI. Zaledwie po miesiącu działalności kanał został uznany za Debiut Roku podczas konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. Producentem i nadawcą kanału jest spółka CANAL+ Cyfrowy.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE