KUCHNIA.TV JUŻ DOSTĘPNA W ORANGE

15 listopada 2006

Kuchnia.tv dołączyła właśnie do rodziny programów dostępnych w ramach usługi Mobilna Telewizja w Orange. Abonenci sieci od dziś mogą oglądać na swoich telefonach komórkowych pierwszy polski kanał kulinarny.

Abonenci Orange World będą mogli oglądać codzienne premierowe bloki programów Kuchni.tv. Będą to najpopularniejsze pozycje, m.in. „Nagi szef” – codzienny show brytyjskiego mistrza kuchni młodego pokolenia Jamiego Olivera. Nie zabraknie też „Pary w kuchni” prowadzonej przez znane rodzeństwo restauratorów Agnieszkę i Marcina Kręglickich. Pojawią się także inne, lubiane przez widzów programy, jak „Ekspres Ainsleya dla smakoszy”, „Szkoła gotowania Delii Smith”, „Antonio Carluccio ucztuje w Italii” czy „Morska odyseja Ricka Steina”.

Orange World to bogaty zestaw serwisów multimedialnych w telefonach sieci Orange, który pozwala na łatwy i szybki dostęp do świata rozrywki i informacji. Serwis dostępny jest pod adresem wap.orange.pl.

Kuchnia.tv to pierwszy w Polsce kanał kulinarny, prezentujący przystępną i inspirującą kuchnię z całego świata. Na antenie Kuchni.tv gotują największe polskie i światowe gwiazdy kulinarne: Jamie Oliver, Martha Stewart czy rodzeństwo Agnieszka i Marcin Kręgliccy. Uzupełnieniem anteny jest bogaty serwis internetowy www.kuchnia.tv Kanał dostępny jest na platformie CYFRA+ oraz w sieci kablowej Aster. Zaledwie po miesiącu działalności kanał został uznany za Debiut Roku podczas konferencji Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. Producentem i nadawcą kanału jest spółka CANAL+ Cyfrowy.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-10-11

Bitwa pomiędzy prowadzącymi w najnowszej kampanii promującej kanały Kuchnia+ i Domo+

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji” – pod takim hasłem ruszyła najnowsza kampania kanałów Platformy CANAL+: kulinarnego...

Czytaj więcej

2019-06-26

Grillowanie jakiego nie znacie – Andrzej Polan zaprasza do Kuchni+

Czy strażacy lubią dania z grilla na ostro czy łagodnie? Jaką grillowaną rybę jedzą wakeboardziści? Co najbardziej lubią jeść z grilla wojskowi? W naj...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE