KUCHNIA.TV W OFERCIE INEI

6 listopada 2006

Program Kuchnia.tv został testowo dodany do oferty cyfrowej INEI, czyli marki powołanej do życia przez największych operatorów kablowych Wielkopolski.

Program Kuchnia.tv mogą odbierać wszyscy Abonenci posiadający dekodery cyfrowe z Pakietem Rodzinnym. Pakiet jest dostępny na terenie Poznania i okolic, Wrześni, Konina oraz Słupcy. Program Kuchnia.tv będzie dostępny testowo do końca roku.

Kuchnia.tv to propozycja dla widzów poszukujących nowych smaków, dla których jedzenie jest przyjemnością, a gotowanie sztuką i rozrywką. Grupą docelową są przede wszystkim kobiety w wieku od 20 do 45 lat, program ma jednak trafiać do wszystkich osób ciekawych świata i otwartych na nowe smaki. W ofercie znajdą dla siebie coś zarówno osoby stawiające w kuchni pierwsze kroki, jak i wyrafinowani smakosze.

Najmocniejszymi elementami oferty Kuchni.tv są przede wszystkim popularne programy czołowych producentów z całego świata, takie jak np. najnowszy codzienny show Marthy Stewart, do którego amerykańska guru w sprawach gotowania i prowadzenia domu zaprasza gwiazdy ze świata filmu, sportu i muzyki. Warte polecenia są też programy słynnych mistrzów kuchni: Jamiego Olivera, Keitha Floyda, Curtisa Stone’a, Delii Smith czy rodzeństwa Agnieszki i Marcina Kręglickich. Kuchnia.tv to również programy poradnikowe oraz kulinarne podróże po wszystkich kontynentach. W ramówce znaleźć można też propozycje rozrywkowe związane z gotowaniem: programy reality, seriale i filmy fabularne.

INEA to marka jaką powołali do życia najwięksi wielkopolscy operatorzy kablowi (Telewizja Kablowa Poznań S.A., PUT Koma S.A. i RTK Elsat Sp. z o.o.) oraz Internet Cable Provider Sp. z o.o. dostawca usług telekomunikacyjnych. Marka INEA gwarantuje najwyższej jakości dostęp do telewizji analogowej oraz cyfrowej, szerokopasmowego Internetu, telefonu stacjonarnego oraz wielu innych nowoczesnych usług stworzonych z myślą o klientach indywidualnych i biznesowych. Z usług telewizyjnych świadczonych przez firmy zrzeszone pod marką INEA korzysta ponad 100.000 Abonentów z czego 8.000 stanowią Klienci nowoczesnych usług telewizji cyfrowej.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE