CYFRA+ PRZYGOTOWUJE PROGRAMY DLA ORANGE WORLD MINIMINI, ZIGZAP/HYPER, WKRÓTCE RÓWNIEŻ KUCHNIA.TV W MOBILE TV

16 października 2006

Dzięki umowie pomiędzy spółkami CANAL+ Cyfrowy i PTK Centertel od 16 października 2006 programy znane z anten MiniMini, ZigZap/HYPER dostępne będą w telefonach komórkowych, w ramach usługi Orange World. Wkrótce CYFRA+ zaoferuje użytkownikom Orange również programy kanału Kuchnia.tv.

Abonenci Orange World będą mogli oglądać codzienne bloki premierowych programów wyselekcjonowanych z ramówek popularnych kanałów CYFRY+. W ramach usługi będą śledzić m.in. znane z MiniMini programy dla najmłodszych, np.: "Tabaluga", "Pippi", "Bracia koala", "Małe zoo Lucy", "Hydronauci" czy "Noody". ZigZap oprócz produkcji własnych, takich jak "Maqlatura", "Trans Sport", "Przymierzalnia", "Wielka Płyta", "Zap Room", zaproponuje użytkownikom Orange World popularne seriale animowane: "Płaskmania", "Martin Tajemniczy", "Po prostu Jamie", "Karol do kwadratu", "Ekstremalne Kaczory", "Ralf szczur rekordzista", seriale aktorskie: "Zoey 101", "Radiostacja Roscoe", filmy pełnometrażowe: "Smoki i Epoka Metalu", "Smoki i Kryształy Mocy", "Tony Hawk i wielka rozwałka". Miłośnicy multimediów w programach z bloku HYPER będą mogli śledzić omówienia najnowszych gier komputerowych i nowe trendy w grafice komputerowej. Kuchnia.tv umożliwi zaś wkrótce oglądanie w telefonach komórkowych m.in. własnych produkcji: autorskiego programu rodzeństwa Agnieszki i Marcina Kręglickich "Para w kuchni" oraz przygotowywanego cyklu programów o deserach.

Orange World to bogaty zestaw serwisów multimedialnych w telefonie użytkownika sieci Orange, który pozwala na łatwy i szybki dostęp do świata rozrywki i informacji. Serwis jest dostępny pod adresem wap.orange.pl.

MiniMini to pierwszy polski kanał telewizyjny adresowany do najmłodszych widzów - dzieci w wieku do siedmiu lat. Istnieje od grudnia 2003. Jest kanałem bezpiecznym, całkowicie pozbawionym przemocy, agresji i brutalności, prezentującym programy konsultowane z psychologami i pedagogami. Stacja wdrożyła "Kartę zasad przyjmowania do emisji reklam adresowanych do dzieci" opracowaną z inicjatywy spółki CANAL+ Cyfrowy przez specjalistów związanych z rynkiem telewizyjnym, reklamowym, psychologów i pedagogów dziecięcych.

ZigZap jest jedyną w Polsce stacją adresowaną do młodzieży w wieku 10-15 lat. Program uruchomiony został w październiku 2004 w odpowiedzi na oczekiwania młodych ludzi. ZigZap produkuje własne, cykliczne, autorskie programy, które pokazują życie współczesnej polskiej młodzieży. ZigZap jest laureatem HotBird TV Award 2005 dla najlepszego kanału dziecięcego w Europie.

HYPER to blok programowy prezentujący najnowsze hity ze światowego i lokalnego rynku gier komputerowych i telewizyjnych, wywiady z twórcami multimediów i grafiki komputerowej.

Kuchnia.tv to pierwszy kanał kulinarny w Polsce, prezentujący przystępną i inspirującą kuchnię z całego świata; propozycja dla widzów poszukujących nowych smaków, dla których jedzenie jest przyjemnością, a gotowanie sztuką i rozrywką. W Kuchni.tv oglądać można m.in. programy czołowych producentów z całego świata, np. najnowszy codzienny show Marthy Stewart, programy Jamiego Olivera, a także przepisy, kulinarne podróże, reality show, seriale i filmy fabularne związane z gotowaniem. W Kuchni.tv swój autorski cotygodniowym program "Para w kuchni" prowadzi rodzeństwo Agnieszka i Marcin Kręgliccy.

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o. to jedna z wiodących spółek na polskim rynku medialnym, operator platformy cyfrowej CYFRA+, a także nadawca kanałów telewizyjnych: CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ Sport2 oraz ale kino!, ZigZap/HYPER, MiniMini, PLANETE i Kuchnia.tv. CANAL+ Cyfrowy umacnia pozycję lidera na rynku praw telewizyjnych, rozbudowuje bazę abonencką (CYFRA+ dociera obecnie do ponad 830 000 gospodarstw domowych) oraz wprowadza usługi w oparciu o nowe technologie, takie jak DSL, mobile TV czy HDTV.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE