JUŻ JESIENIĄ STARTUJE NOWY KANAŁ KULINARNY KUCHNIA.TV

16 maja 2006

CANAL+ Cyfrowy uruchomi jesienią nowy kanał tematyczny Kuchnia.tv. To pierwszy tego typu kanał na polskim rynku.

Zawartość programową będą stanowić przede wszystkim audycje najlepszych producentów z Anglii, USA, Kanady, Australii i Francji, ale także produkcje własne. Oprócz poznawania klasycznych i praktycznych przepisów, widzowie będą mogli podpatrzeć, jak gotują znani na całym świecie szefowie kuchni. Na antenie kanału Kuchnia.tv coś dla siebie znajdą zarówno wyrafinowani smakosze, jak i osoby stawiające w kuchni pierwsze kroki. Nie zabraknie kulinarnych podróży po wszystkich kontynentach, porad dla młodych rodziców oraz osób pragnących odżywiać się zdrowo i niskokalorycznie. Pojawi się także pasmo rozrywkowe z programem typu reality show oraz z filmami fabularnymi, nawiązującymi do tematyki kulinarnej.

Kuchnia.tv to kanał dla widzów poszukujących nowych smaków, dla których jedzenie jest przyjemnością, a gotowanie sztuką i rozrywką. Kuchnia prezentowana na antenie będzie przystępna i zarazem inspirująca.

W momencie startu kanał będzie dostępny na platformie cyfrowej CYFRA+. Będzie również oferowany sieciom kablowym.

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o. jest operatorem platformy CYFRA+ oraz nadawcą kanałów CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, weekendowego serwisu CANAL+ Sport2, Ale kino!, MiniMini, ZigZap, HYPER i PLANETE. Od początku istnienia spółka wspiera polską kinematografię i sport - jest największym prywatnym inwestorem na polskim rynku filmowym oraz czołowym partnerem polskiej piłki nożnej.

Więcej informacji o spółce i należących do niej kanałach: www.canalpluscyfrowy.pl

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

2019-06-19

Poszukiwacze doskonałych smaków - Damian Kordas i Jagna Niedzielska w trzeciej serii „Widelcem po mapie”

Chcesz zobaczyć swoją ulubioną knajpkę w telewizji? To proste! Daj tylko znać Damianowi i Jagnie. "Widelcem po mapie 3" to kulinarna podróż po Polsce...

Czytaj więcej

2019-03-12

Kuchnia daleka i bliska - nowe programy Anthony’ego Bourdaina, Jamesa Martina i Mariety Mareckiej w kwietniu w Kuchni+

W kwietniu amatorzy gotowania będą mogli poznać kuchnię odległych zakątków świata, m.in. Urugwaju, Butanu czy Nowej Funlandii – a to za sprawą o...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 19,99 zł przez 5 mies. ZAMÓW ONLINE