Smakuj Trójmiasto - Sweet Edition

2 czerwca 2016

Topowe trójmiejskie restauracje, kawiarnie, cukiernie, lokalni producenci i dostawcy oraz twórcy designu przygotują swoje wersje słodkiego menu, w małych, degustacyjnych porcjach oraz normalnych, na miejscu i na wynos.

Na naszych gości czeka kilkudziesięciu wystawców ze słodkościami oraz akcesoriami do wypieków - wylicza Justyna Zalewska, organizatorka festiwalu. Wśród prezentowanych słodkości pojawią się zarówno torty, ciastka, czekolady, jak i nietypowe propozycje, takie jak sękacze i lody szronowe.

Organizatorzy przygotowali również dodatkowe atrakcje, a wśród nich: pokaz cukierniczy Tomasza Dekera, treningi na trawie pod Starym Maneżem i prelekcje na scenie. Nie zabraknie również niespodzianek dla najmłodszych. Czekają na nich: spotkanie z Zuzią Harapkiewicz z MasterChef Junior, pokaz wielkich baniek mydlanych, kącik zabaw i konkursy z nagrodami.

Festiwal Smakuj Trójmiasto Sweet Edition odbędzie się 5 czerwca, w niedzielę, w godz. 11.00-19.00 w klubogalerii Stary Maneż, przy ul. Słowackiego 23.
Wstęp: 5 zł. Dzieci do lat 10 wstęp bezpłatny. Płatność tylko gotówką.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Ruszyła 3. edycja konkursu „KUKBUK Poleca – odkrywamy dobra lokalne”!

O wyróżnienie „KUKBUK Poleca” oprócz producentów żywności i rzemieślników ubiegać się mogą również prod...

Czytaj więcej

Urban Coffee Marathon

Na mapie wydarzenia znajduje się kilkadziesiąt punktów, które oferują festiwalowe menu będące interpretacja tematu przewodniego –...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE