Slow Weekend - Kupuj Lepsze Prezenty

9 grudnia 2016

Już 10 i 11 grudnia odbędzie się największa impreza lifestylowa w Polsce, gromadząca polskich twórców nurtu Slow. Slow Weekend ponownie odbędzie się w ]warszawskim Soho Factory, które jest oficjalnym partnerem tej imprezy. Hasłem przewodnim świątecznej edycji jest Kupuj Lepsze Prezenty - wytwarzane w Polsce, w limitowanych seriach, wykonane z najlepszej jakości materiałów, wspierające lokalne społeczności.

W trzech industrialnych halach swoje produkty zaprezentuje około 350 wystawców. Wśród nich polscy projektanci mody damskiej i męskiej, biżuterii i akcesoriów, wytwórcy naturalnych kosmetyków, lokalni producenci jedzenia, food trucki, kreatorzy designu czy księgarnie. Nie zabraknie również produktów dla najmłodszych, min. ubrań, dodatków, gier czy zabawek. Organizatorzy przygotowują również plac zabaw i edukacji dla dzieci.

Po raz pierwszy na Slow Weekendzie powstanie Strefa Zwierzaka, której partnerem jest Petcetera. Dzięki temu udane prezenty otrzymają w tym roku również czworonożni przyjaciele. Osoby, które nie posiadają zwierząt, będą mogły za to wesprzeć fundację Psygarnij. Na wydarzeniu odbędzie się zbiórka karmy oraz polarowych koców dla psich schronisk oraz azyli.

Przez dwa dni imprezy na odwiedzających czeka wiele darmowych atrakcji. Antresola w hali nr 15 zamieni się w strefę jogi. Goście wydarzenie będą mogli poznać jej praktyczne jak i teoretyczne aspekty. Nie zabraknie usług kosmetycznych oraz relaksującego masażu tajskiego.

Na poszukujących lepszych prezentów czeka również wiele motywów świątecznych: producent maszyn do szycia Juki zaprasza na warsztaty szycia worków na prezenty oraz ozdób choinkowych, Frisco.pl - supermarket online podpowie jak zamienić godziny spędzane w hipermarketach na to, co przed świętami najważniejsze. Dodatkowo Rihhno proponuje malowanie drewnianych zawieszek na choinkę, a Bazgrołaki warsztaty projektowania materiałowych toreb z motywami świątecznymi. O odpowiednią oprawę muzyczną zadba partner Slow Weekendu - Radio Zet Chilli. Wszystko w niespiesznej atmosferze Slow, wśród polskich wystawców.


#KupujLepszePrezenty
Slow Weekend 6. Kupuj Lepsze Prezenty
Godziny trwania: 11:00 - 19:00
Wstęp na imprezę: bezpłatny
Możliwość swobodnego poruszanie się przez osoby niepełnosprawne
Miejsce przyjazne czworonogom

Grupa Slow powstała w lutym 2014 roku. Od początku działalności skupiona jest na aktywnej promocji trendu Slow, który definiuje jako lokalne, zdrowe i mądre podejście do konsumpcji. Ich główne projekty to: Slow Fashion, Slow Market, Slow Weekend oraz Jestem Slow.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE