Slow Weekend 10. #KupujLepszePrezenty na Święta!

3 grudnia 2018

Najwolniejsze targi tej zimy odbędą się po raz dziesiąty, 8 i 9 grudnia w postindustrialnych halach Mińska 65 na warszawskiej Pradze Południe. Jak co roku organizatorzy, w drugi weekend grudnia, powoli i bez przedświątecznej gorączki, zapraszają na zimową edycję Slow Weekendu. Wydarzeniu towarzyszy hasło #KupujLepszePrezenty.

Targi Slow Weekend to największe wydarzenie skupiające w jednym miejscu i w świątecznej atmosferze polskich projektantów, twórców oraz producentów tworzących w zgodzie z nurtem „slow”. Na odwiedzających przestrzenie starej praskiej drukarni czekać będzie 300 wystawców z całej Polski i starannie wyselekcjonowane marki. Zgodne z zasadą #KupujLepszePrezenty będzie można tam znaleźć wyjątkowe podarki dla najbliższych: autorskie ubrania i akcesoria, unikalne wzornictwo, oryginalne rzemiosło, ekologiczne kosmetyki, a także artykuły dziecięce i dla zwierząt.

Przestrzeni targowej towarzyszyć będą dodatkowe aktywności. W wydzielonej sali odbędzie się świąteczny market spożywczy z livecookingiem i warsztatami kulinarnymi. Na kreatywnych czekają manualne warsztaty, na praktyków - usługi z faktorem „slow”, a na szukających prezentów „z duszą” - księgarnia i winylowy market. Aktywiści będą mogli wziąć udział w spotkaniach i rozmowach w studio Slow TV o odpowiedzialnych wyborach i świadomej konsumpcji, a dla dzieci obejrzeć świąteczne bajki w kinie.

W sobotni wieczór, w przylegającym do hali targowej praskim klubie Drukarnia, odbędzie się oficjalny after Slow Weekendu - koncert Kapeli ze Wsi Warszawa.

Bilety: 40-60 zł (do nabycia online: goout.net)

Start: sobota 8.12, godz. 20:00

Lista wystawców i pełen program atrakcji i wydarzeń towarzyszących - już wkrótce!

Więcej: www.slowweekend.pl

Wydarzenie Facebook:

https://www.facebook.com/events/330370407772485/

 

Slow Weekend 10 - #KupujLepszePrezenty na Święta!

8-9 grudnia 2018 r.

Mińska 65 (zbieg ulic Mińskiej i Chodakowskiej)

11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)

Wydarzenie jest bezpłatne.

Dozwolony wstęp ze zwierzętami.

Możliwość swobodnego poruszania się po imprezie przez osoby niepełnosprawne.

 

Grupa Slow (grupaslow.pl) to organizator największych w Polsce targów modowych i lifestyle’owych: Slow Fashion (slow-fashion.pl), Slow Weekend (slowweekend.pl) oraz Slow Market (slowmarket.pl) - wielokulturowego letniego targu kulinarnego. Grupa jest także inicjatorem Slow Akademii - edukacyjnych warsztatów skierowanych do małych i średnich firm. Podczas swoich wydarzeń Grupa promuje trend i styl życia „slow” oraz mądre podejście do konsumpcji. Wszystkim wydarzeniom towarzyszą hasła: #KupujLepszeUbrania, #KupujLepszeProdukty, #KupujLepszePrezenty, #KupujLepszeJedzenie, #ProjektantSlowFashion, #JestemSlow.

Więcej: fb.com/JestemSlow, instagram.com/JestemSlow

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Ruszyła 3. edycja konkursu „KUKBUK Poleca – odkrywamy dobra lokalne”!

O wyróżnienie „KUKBUK Poleca” oprócz producentów żywności i rzemieślników ubiegać się mogą również prod...

Czytaj więcej

Urban Coffee Marathon

Na mapie wydarzenia znajduje się kilkadziesiąt punktów, które oferują festiwalowe menu będące interpretacja tematu przewodniego –...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za jedyne 39,99 zł/mies.! ZAMÓW ONLINE