Otwarcie restauracji Soul Kitchen

27 kwietnia 2012

8 maja 2012 roku o godz. 20.00, przy ul. Noakowskiego 16, odbędzie się otwarcie nowej restauracji - Soul Kitchen.

Potrawy w restauracji przyrządzane są wyłącznie ze świeżych produktów, przy czym część warzyw uprawianych jest wyłącznie na potrzeby Soul Kitchen. Menu zmienia się zgodnie z porami roku – to główne założenie funkcjonowania Soul Kitchen. Kuchnia jest nowoczesna, pełna kolorów, walorów smakowych i... sztuki. Powstała, by zaspokoić potrzeby wszystkich tych, dla których spożywanie posiłków jest przyjemnością. Smak i sposób podania zachwyci nawet tych najbardziej wymagających. Dekoracja potraw i profesjonalizm obsługi tworzy spójną całość z bryłą przedwojennej kamienicy.

Szef kuchni - Adam Leszczyński - jest młodym, ambitnym i utalentowanym kucharzem wyszkolonym między innymi w Anglii u słynnego restauratora, autora wielu książek kucharskich – Gordona Ramseya.

Podczas otwarcie restauracji będzie przygotowany catering firmy Soul Kitchen oraz serwowane będą alkohole Pernod-Ricard Wódka Absolut.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE