kuchnia+ na Warsaw Fashion Street

22 czerwca 2012

kuchnia+ objęła patronat medialny nad tegorocznym Warsaw Fashion Street. Impreza odbędzie się w najbliższy weekend 23-24 czerwca na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. W związku z patronatem stacja przygotowała specjalną niespodziankę dla uczestników imprezy. kuchnia+ zaprosi widzów do swojego 6-metrowego stołu, na którym znajdzie się wystylizowana na rozmaite potrawy biżuteria. Te unikalną wystawę „MODA NA TALERZU” będzie można oglądać przez cały weekend.

Warsaw Fashion Street to święto mody, kultury, sztuki i muzyki, które od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów i publiczności. Ta największa kulturalno-modowa impreza w Polsce. Od lat gromadzi blisko 150 000 widzów. Goście mogą uczestniczyć w pokazach mody oraz rozmaitych wydarzeń specjalnych, w których bierze udział m.in. około 100 modelek i modeli, 60 projektantów i 30 stylistów.

Tradycją Warsaw Fashion Street są pokazy kolekcji projektantów starannie wybrane przez Dorotę Wróblewską. Podobnie jak w latach ubiegłych, zgromadzona na Krakowskim Przedmieściu publiczność będzie mieć wyjątkową okazję obejrzenia z bliska kolekcji z Polski i zagranicy oraz pokazy marek komercyjnych jak Venezia, Unisono, Ochnik, Gatta, Apart. Tematem tegorocznej edycji jest sztuka i malarstwo, które stały się inspiracją dla młodych projektantów przy tworzeniu kolekcji. Swoje projekty zaprezentują laureaci konkursów Talent Warsaw Fashion Street 2012, Off Fashion Kielce 2012, Cracow Fashion Awards 2012 i New Look Design 2012, którego finał odbędzie się 24 czerwca.

Na scenie zobaczymy także specjalny pokaz Perwoll połączony z finałem konkursu „Zainspiruj się Marilyn Monroe i zaprojektuj suknię w stylu glamour”. Pokaz Perwoll dodatkowo uświetni show taneczne ze specjalnym udziałem Sylwii Gliwy. Nie zabraknie także atrakcji dla fanów motoryzacji, którzy będą mieli okazję podziwiać najnowsze modele samochodów marki Lancia wyeksponowane wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia.

Warsaw Fashion Street to także znane i lubiane gwiazdy, które wcielają się w rolę modelek. Tym razem uświetnią swoją obecnością pokazy charytatywne oraz pokaz kolekcji Elie Tahari pod patronatem Show.

Na fali sukcesu Street of Design młodzi projektanci biżuterii i dodatków będą mieli okazję zaprezentować swoje wyroby w ramach Ulicy Projektantów, której partnerem jest firma Design4rent. Dodatkowo podczas Warsaw Fashion Street premierę będzie miała druga edycji albumu poświęconego modzie ulicznej pt:” Fashion People Colours”, którego autorką jest Dorota Wróblewska.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE