Grand Prix Magazynu WINO

5 listopada 2012

W środę 7 listopada w Reducie Banku Polskiego odbędzie się uroczysta gala Grand Prix Magazynu WINO, na której prezentowane będą wina od najlepszych producentów z całego świata. kuchnia+ objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Na gali swoje wina zaprezentuje ponad 30 wybitnych producentów win z całego świata, będzie to też jedyna taka okazja do spróbowania 27 najlepszych win roku 2012, nagrodzonych medalami Grand Prix przez "Magazyn WINO".


Podczas spotkania odbędą się aż trzy degustacje:
- wina Olaszrizling z Egeru
- win nagrodzonych Grand Prix 2012
- degustacja Spiegelau - jak rodzaj kieliszka wpływa na percepcję wina


Odbędzie się również pokaz najdroższych kieliszków świata firmy Robbe & Berking, wykonanych z czystego srebra i przeznaczonych do degustacji szampana.

W godzinach 14:00-17:00 odbędzie się degustacja win dla branży i mediów, a między 17:00 a 20:00 wstęp na imprezę będą mieli goście indywidualni. Zaproszenia są dostępne na stronie magazynu WINO - http://magazynwino.pl/grandprix2012. Bilet wstępu na degustację kosztuje 100 zł, dla aktualnych prenumeratorów zniżka 50%. Każdy prenumerator może zakupić w cenie promocyjnej maksymalnie 2 bilety.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE