Food Business Awards 2013

3 września 2013

Organizowany po raz drugi konkurs z nagrodami Food Business Awards 2013 to wyjątkowa okazja promocji najlepszych firm i lokali gastronomicznych w Polsce oraz uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. kuchnia+ jest patronem medialnym konkursu.

Spośród zgłoszeń komisja konkursowa złożona z prelegentów i panelistów Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2013 wybierze finalistów konkursu - maksymalnie trzech w każdej kategorii, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii. Rozstrzygnięcie konkursu Food Business Awards 2013 oraz wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Gali z kolacją na zakończenie XI Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2013, które odbędzie się w dniu 29 października 2013 r. w Hotelu Hilton Warsaw Hotel & Convention Center w Warszawie.

Każdy z finalistów otrzyma 2 bezpłatne zaproszenia na konferencję oraz uroczystą kolację z Galą, podczas której wręczone zostaną nagrody.
Ponadto uczestnikom konkursu oferuje się:

A) Finaliści konkursu:
- krótka prezentacja w miesięczniku "Nowości Gastronomiczne"
- bezpłatna prenumerata miesięcznika "Nowości Gastronomiczne"

B) Zwycięzcy poszczególnych kategorii:
- pamiątkowa plakieta
- prezentacja i wywiad w miesięczniku "Nowości Gastronomiczne" oraz na portalu Horecanet.pl
- bezpłatna prenumerata miesięcznika "Nowości Gastronomiczne"
- nagrody rzeczowe

Udział w konkursie to także wyjątkowa okazja spotkania przyjaciół, kolegów, przedstawicieli zarządów firm gastronomicznych oraz dostawców urządzeń i usług dla sektora podczas Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum 2013.
Zgłoszenie obiektu do konkursu nie wiąże się z żadną opłatą. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 30 września 2013 r.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE: www.foodbusinessforum.pl

Organizatorem jest BROG Marketing - platforma mediów skutecznej komunikacji B2B ? wydawca miesięczników Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Stacja Benzynowa & Convenience Store, Medinfo; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, www.medicalnet.pl oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business, Forum Polskich Szpitali MedMarket.


Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Slow Weekend w Warszawie. Kupuj Lepsze Prezenty! 

Najwolniejsze i największe targi prezentów odbędą się już po raz dwunasty 7 i 8 grudnia br. w postindustrialnych halach Mińska 65 na warszawskiej Prad...

Czytaj więcej

Jesienna edycja festiwalu Veganmania w Warszawie

24 listopada w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ul. Brackiej 25 w Warszawie po raz kolejny odbędzie się największa wegańska impreza w Polsce – V...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE