Festiwal Smaków Food Trucków w Toruniu

6 września 2016

Zapraszamy na pierwszy Festiwal Smaków Food Trucków w Toruniu, który odbędzie się w dniach 10 - 11 września 2016 r. na Rynku Nowomiejskim. Kuchnia+ jest patronem medialnym wydarzenia.

Formuła Festiwalu Smaków powstała 3 lata temu w Trójmieście. Wydarzenie cieszy się ogromną popularności. Stąd decyzja o organizacji imprezy również w innych miasta Polski. Festiwal Smaków Food Trucków w Toruniu odbędzie się po raz pierwszy.

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, pysznego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie blisko 25 samochodów, reprezentujących kuchnię z najróżniejszych zakątków świata. Wśród serwowanych dań znajdziemy zarówno dobrze znane wszystkim burgery wołowe, chrupiące frytki belgijskie, domowe zapiekanki, jak również naleśniki, ręcznie robione pierogi, węgierskie ciastka i kilka niecodziennych specjałów. Potwierdzoną, pełną listę food trucków opublikujemy niebawem. Restauracje na kółkach przyjadą z wielu miast Polski.

Festiwal jest świetną okazją do poznania różnorodnych smaków oraz spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną! Czas oczekiwania na jedzenie umilać będą atrakcje dodatkowe. Na gości czekać będą miejsca siedzące.


Data: 10 - 11 września 2016 (sobota, niedziela)
Godzina: sobota 12:00 - 22:00, niedziela 12:00 - 21:00
Miejsce: Rynek Nowomiejski

Pierwsza lista food trucków:
Belgijki - frytki duże, grube i chrupiące
Kultowe Zapiekanki - pół metra szczęścia:)
Raminio Ramen Burger - burgery w japońskim makaronie Ramen
Pierogi z Drogi - ręcznie lepione pierogi
Beef'N'Roll - burgery, 100% wołowiny
Pan Kasztan - pieczone kasztany
Würst Park - hot - dogi na bogato
Papuvege - kuchnia wegetariańska i wegańska
Fresh Donuts - amerykańskie pączki z dziurką:)
West Coast Toast - wypasione tosty
- a to dopiero początek!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1116450118436829/

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE