Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinie

17 października 2016

Zapraszamy na 2. Festiwal Smaków Food Trucków w Szczecinie, który odbędzie się w dniach 22-23 października 2016 r. na parkingu obok hali Azoty Arena. Kuchnia+ jest patronem medialnym wydarzenia.

Formuła Festiwalu Smaków powstała 3 lata temu w Trójmieście. W Szczecinie impreza zadebiutowała w czerwcu 2016 r. Dlatego też wracamy ponownie i spotykamy się 22 i 23 października!

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, pysznego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie blisko 20 restauracji na kółkach, reprezentujących kuchnię z najróżniejszych zakątków świata. Wśród serwowanych dań znajdziemy zarówno dobrze znane wszystkim burgery wołowe, chrupiące frytki belgijskie, domowe zapiekanki, jak również wiele innych kulinarnych niespodzianek. Restauracje na kółkach przyjadą z wielu miast Polski.

Festiwal jest świetną okazją do poznania różnorodnych smaków oraz spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną! Na gości czekać będą miejsca siedzące pod zadaszeniem i muzyczka.

Data: 22 - 23 października (sobota, niedziela)
Godzina: 12:00 - 20:00
Miejsce: parking przy Azoty Arena w Szczecinie (ul. Władysława Szafera)
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/545177315680855/
Zapraszamy!

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE