Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy

13 września 2016

Festiwal Smaków Food Trucków tym razem zawita do Bydgoszczy. Zapraszamy w dniach 17 - 18 września na parking przy Artego Arena. Kuchnia+ jest patronem medialnym wydarzenia. Formuła Festiwalu Smaków powstała 3 lata temu w Trójmieście. Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością. Stąd decyzja o organizacji imprezy również w innych miasta Polski. 17 - 18 września po raz pierwszy odbędzie się w Bydgoszczy.

Ideą festiwalu jest promowanie zdrowego, pysznego i wykonanego z ogromną pasją jedzenia z food trucków. W nadchodzącej edycji udział weźmie blisko 25 samochodów, reprezentujących kuchnię z najróżniejszych zakątków świata. Wśród serwowanych dań znajdziemy zarówno dobrze znane wszystkim burgery wołowe, chrupiące frytki belgijskie, domowe zapiekanki, jak również wiele kulinarnych niespodzianek. Restauracje na kółkach przyjadą z wielu miast Polski.

Festiwal jest świetną okazją do poznania różnorodnych smaków oraz spędzenia czasu z przyjaciółmi i rodziną! Czas oczekiwania na jedzenie umilać będą atrakcje dodatkowe. Na gości czekać będą miejsca siedzące.


Data: 17 - 18 września 2016 (sobota i niedziela)
Godzina: 12:00 ? 21:00
Miejsce: parking przy Artego Arena
Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1157905877589484/

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE