Bal Francuski już po raz 13. w Warszawie

6 lipca 2018

Zapraszamy na Bal Francuski - największą francuską imprezę organizowaną w Polsce.

W piątek 13-go lipca 2018 r. atmosfera francuskiego święta zawita do Warszawy. Sympatycy Francji i wszystkiego, co się z nią kojarzy, czyli dobrego wina, kuchni i muzyki, będą mogli wziąć udział w Balu Francuskim z okazji „Święta 14 lipca”. Wydarzenie organizowane jest przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą już po raz trzynasty. Bal odbędzie się w ogrodach restauracji Endorfina, przy ul. Foksal 2 w Warszawie. Początek o godzinie 19:00.

Bal Francuski już na stałe wpisał się w kalendarz letnich imprez w stolicy. Wydarzenie cieszy się niesłabnącą popularnością, nie tylko wśród Francuzów mieszkających w naszym kraju, ale również wśród Polaków. Na gości czekać będą wyborne dania kuchni francuskiej, wina i szampan, a także doskonałe koktajle przygotowane przez partnerów wydarzenia. Na miejscu będzie można spróbować swoich sił w grze w bule, a także zobaczyć pokaz barmański. Gdy tylko rozlegną się pierwsze dźwięki muzyki parkiet, jak co roku, zapełni się bawiącymi. Na wszystkich gości czekać będą wyjątkowe, francuskie prezenty.

Bal Francuski stał się już tradycją. Wielu sympatyków Francji, dobrej kuchni i wina uczestniczy rokrocznie w tym wydarzeniu. Jest to bowiem wyjątkowe święto. Z jednej strony sceneria prawdziwego balu, a z drugiej wyjątkowa atmosfera zabawy, swobody i wspólnej celebracji – tak jak ma to miejsce na podobnych balach organizowanych w całej Francji – mówi Mariusz Kielich, Kierownik ds. Komunikacji Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej.

Bilety dostępne są już w sprzedaży na stronie www.ccifp.pl i zapewniają: wejście, bufet, open bar, udział w loterii, zabawie tanecznej a także prezenty dla wszystkich uczestników. Cena biletu to 150 PLN w przedsprzedaży on-line i 170 PLN w dniu wydarzenia, przed wejściem lub on-line. Liczba biletów ograniczona.

Relacje z poprzednich Bali Francuskich są dostępne na profilu Dzień Francuski w Warszawie na Facebooku.

Organizator: Francusko-Polska Izba Gospodarcza. Patron Balu Francuskiego: Ambasada Francji w Polsce. Partner złoty: Auchan. Partner srebrny: Pierre Fabre Dermo-Cosmétique. Partnerzy brązowi: Lactalis Polska, Nexity, Sanofi, SPB Services, Wyborowa Pernod Ricard. Partnerzy: DB Print, Grupa Żywiec, DPS & CO.

Najnowsze aktualności Zobacz wszystkie aktualności

Festiwal Feta we Wrocławiu

7 i 8 marca, w klimatycznej, zabytkowej Zajezdni Dąbie, odbędzie się druga edycja Wrocławskiej Fety - Festiwalu Piwa, Wina i Sera. Ponownie jak rok te...

Czytaj więcej

Wielka Uczta Warszawska powraca!

Wielka Uczta to nowy sposób na odkrywanie smaków, poszukiwanie kulinarnych uniesień i zaspokajanie apetytów! Wielosmakowa uczta połączona z kulinarnym...

Czytaj więcej

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE