oglądaj również w nc+ GO

Akademia mistrza Novellego


(Chef Academy), Seria dokumentalna, USA, 2009, 10 x 60

"Akademia Mistrza Novellego" to seria dokumentalna opowiadająca o losach uczniów szkoły gastronomicznej, którzy marzą, aby zostać profesjonalnymi szefami kuchni. Seria ukazuje determinację, jaka towarzyszy wychowankom w dążeniu do uzyskania upragnionego zawodu. Widzowie mają okazję przekonać się, jak wiele rzeczy trzeba się nauczyć i jak dużo pracy należy włożyć, aby móc pójść w ślady swoich mistrzów. W ostatnim odcinku, podczas uroczystej gali okaże się, który z dziewięciu uczestników odniósł sukces i otrzyma dyplom ukończenia kursu.

Szkoła została założona w Los Angeles przez światowej sławy francuskiego szefa kuchni Jeana Christopha Novellego. Jego restauracje w Londynie, Francji oraz RPA zdobyły wiele nagród i należą do jednych z najbardziej prestiżowych na świecie. Novelli znalazł się także na liście "World's Sexiest Chef" opublikowanej przez magazyn "The New York Times". Czy uda mu się wykształcić godnych następców i czy jego urok uczyni go wielkim również w Stanach Zjednoczonych?

Wszystkie serie tego programu obejrzysz na Platformie CANAL+

Zamów Platformę CANAL+

Komentarze

Zaloguj się by dodać komentarz.

Gazo 4 lata temu

Gdzie to można obejrzeć w Internecie?

_________________
[link=iGotówka online. Szybki tani kredyt gotówkowy przez Internet - BGŻ BNP Paribas - opinie]http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/07/igotowka-bgz-paribas-szybki-tani-kredyt-gotowkowy.html[/link] - iGotówka w BGŻ PNB Paribas - opinie i analiza.

Strawberry Passion 9 lat temu

Dziękuję Ci bardzo!:))) Teraz mogę zacząć go szukać na necie ;p Uwielbiam Go :**

Ola_D 9 lat temu

Dzień dobry,

domyślam się, że chodzi o Emmanuela DelCour.

Pozdrawiam,
OlaD

Strawberry Passion 9 lat temu

Ok;) To nikt mi nie powie,jak ma na nazwisko? : ( . W google nie znalazłam :P

ursi5 9 lat temu

sorry za zmianę płci:-)

Strawberry Passion 9 lat temu

Jestem zainteresowanA ogólnie jego osobą ;p Ale występ też może być ;p

ursi5 9 lat temu

A jesteś może zainteresowany jego występem w samym fartuchu na Twoich urodzinach?:-)

Strawberry Passion 9 lat temu

Wiecie może,jak nazywa się ten Emanuel, który występuje w tym programie? ;)

marghe 9 lat temu

Kolejny Gordon Ramsey?
Zieeeew

paroofek 9 lat temu

A ja jestem zainteresowany nauką u JCN, skoro prowadzi własną szkołę lub jest nauczycielem w szkole przygotowującej kucharzy, nie wiem jak to działa, ale jeśli z nim pracujesz możesz mi przybliżyć jak dostać się do tejże szkoły. Jeśli oczywiście to w niej spotykasz JCN. No i myszsza ma rację, nie komentowaliśmy samego JCN a program który zaserwowała nam stacja. Niestety nie przypadł nam do gustu z powodów banalnych, po kuchni.tv spodziewamy się programów o gotowaniu. Oczywiście w Akademii gotują ale okraszone jest to zbyt dużą ilością elementów które spotyka się w średniawych reality show. osobiste dramaty i takie tam. Komuś się może podobać, nam jak widać nie. JCM nie oceniam bo nie znam, a jego program mnie nie zachwycił.

Chcesz oglądać Kuchnia+ i ponad 100 innych kanałów? Pakiet Comfort+ za 0 zł przez 3 mies. ZAMÓW ONLINE