Kuchnia+ więcej niż gotowanie

Konkurs "Szybkie dania obiadowe"

Lubisz dobrą  kuchnię, ale nie masz wiele czasu na gotowanie? Gotujesz codziennie i czasem brakuje Ci już pomysłów? Weź udział w naszym konkursie i wygraj najnowszą książkę Nigela Slatera „Jedz. Mała księga szybkich dań”. Ten gruby, ale wygodny w użyciu  tomik zawiera 600 pomysłów na codzienne posiłki. Zwięzły tekst poprzedza krótka lista produktów, a na stronie obok przepisu autor zamieszcza dodatkowe propozycje i pomysły, zostawiając trochę miejsca na notatki.

Jedz. Mała księga szybkich dań - Nigel Slater

Do wygrania jest łącznie 15 książek „Jedz. Mała księga szybkich dań”. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie korzystając z formularza konkursowego: 

Jakie szybkie danie obiadowe serwujesz, gdy masz niespodziewanych gości, i dlaczego właśnie to?

FORMULARZ KONKURSOWY

Poza odpowiedzią na pytanie, w formularzu należy podać swoje dane kontaktowe, potrzebne do realizacji wysyłki nagrody. Chęć wzięcia udziału w konkursie należy potwierdzić przyciskiem WYŚLIJ.

Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa na podstawie przesłanych odpowiedzi.
W konkursie będą brane pod uwagę zgłoszenia tylko tych osób, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie konkursowe i podały poprawne dane adresowe. Uczestnicy, którzy prześlą błędne lub niepełne dane w formularzu, nie będą brani pod uwagę przy wyłanianiu laureatów naszej zabawy.
Jeden laureat otrzyma tylko jedną nagrodę.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy od 30 maja do 18 czerwca.
Lista laureatów zostanie opublikowana na kuchniaplus.pl do 30 czerwca.
Regulamin konkursu dostępny w siedzibie ITI Neovision S.A.