Dania z grilla
konkurs Bike and Cook

Konkurs "Bike&Cook"

Sezon rowerowy rozpoczął się na dobre. Z tej okazji zapraszamy naszych widzów i internautów do udziału w konkursie!

Do wygrania jest łącznie 15 książek Bike&Cook. To pierwszy wydany w Polsce poradnik kulinarny dla rowerzystów. Znajdują się w nim proste przepisy na pożywne i zdrowe dania, które zapewniają energię i szybkość, nie dodając przy tym zbędnych kilogramów. Wszystkie przepisy zostały przetestowane na kolarzach, a cenne porady dietetyka sportowego pomogą Wam osiągnąć swoje cele – wymarzonej wagi czy maksymalizacji efektów treningowych. Przy wszystkich przepisach podano wartości energetyczne oraz oznaczenia: danie wegańskie, wegetariańskie, bezglutenowe.

Bike&Cook Kulinarny przewodnik rowerzysty

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie korzystając z formularza konkursowego: 

Jaka jest Twoja ulubiona przekąska na wycieczkę rowerową i dlaczego?

FORMULARZ KONKURSOWY

Poza odpowiedzią na pytanie, w formularzu należy podać swoje dane kontaktowe, potrzebne do realizacji wysyłki nagrody. Chęć wzięcia udziału w konkursie należy potwierdzić przyciskiem WYŚLIJ.

Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa na podstawie przesłanych odpowiedzi. W konkursie będą brane pod uwagę zgłoszenia tylko tych osób, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie konkursowe i podały poprawne dane adresowe. Uczestnicy, którzy prześlą błędne lub niepełne dane w formularzu, nie będą brani pod uwagę przy wyłanianiu laureatów naszej zabawy.
Jeden laureat otrzyma tylko jedną nagrodę.

Na Wasze odpowiedzi czekamy od 4 do 23 kwietnia.
Lista laureatów zostanie opublikowana na kuchniaplus.pl dnia 27 kwietnia.
Regulamin konkursu dostępny w siedzibie ITI Neovision S.A.