Widelcem po mapie
Z miłości do lokalności - konkurs

Konkurs "Z miłości do lokalności"

13 września ukazała się nowa książka Tomasza Jakubiaka pt. „Z miłości do lokalności”. To rozwinięcie wyznawanej przez autora filozofii kulinarnej, prezentowanej w jego autorskim programie na antenie Kuchni+. Jakubiak  zabiera nas w fascynującą podróż po rodzimych smakach i produktach. Tworzy swoistą kulinarną mapę Polski i podpowiada, co warto zjeść w danym regionie, by w pełni poznać urok tego miejsca.

Bike&Cook Kulinarny przewodnik rowerzysty

A my zapraszamy do udziału w konkursie! Do wygrania jest łącznie 15 książek „Z miłości do lokalności” z autografem autora. Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na poniższe pytanie korzystając z formularza konkursowego: 

Jakie jest Twoje ulubione danie kuchni polskiej i dlaczego?

FORMULARZ KONKURSOWY

Poza odpowiedzią na pytanie, w formularzu należy podać swoje dane kontaktowe, potrzebne do realizacji wysyłki nagrody. Chęć wzięcia udziału w konkursie należy potwierdzić przyciskiem WYŚLIJ.

Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa na podstawie przesłanych odpowiedzi. W konkursie będą brane pod uwagę zgłoszenia tylko tych osób, które prawidłowo odpowiedziały na pytanie konkursowe i podały poprawne dane adresowe. Uczestnicy, którzy prześlą błędne lub niepełne dane w formularzu, nie będą brani pod uwagę przy wyłanianiu laureatów naszej zabawy.
Jeden laureat otrzyma tylko jedną nagrodę.

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy od 13 września do 4 października.
Lista laureatów zostanie opublikowana na kuchniaplus.pl 11 października.
Regulamin konkursu [pdf]