Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

Catering na festyn w Warszawie >

Grill to bardo dobry pomysł. Szczególnie,że kazdy to lubi :) Jeśli jest...

zdrowitka, 17.08.2017 | czytaj dalej

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1945, wpisów: 29724
najnowszy wpis: 17.08.2017 12:48

Mamy 26974 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ ŻÓŁTE SERY, PRAWDZIWE

PizzeriaZuzola.pl

07.07.2015 09:17

To fakt,dlatego staram się unikać tych najtańszych z supermarketów bo też nie smakują zbyt dobrze,już pomijając ich chemiczny skład...

www.PizzeriaZuzola.pl

emdzejs

09.03.2015 19:45

No to jest fakt, że zazwyczaj to same konserwanty niestety..Ale nie zawsze tak jest bo jak ktoś kupuję najtańszy z marketu to po prostu nie ma co się dziwić i akurat tutaj wiadomo, że będzie niedobry bo po prostu czasem lepiej więcej zapłacić za lepszą jakość.

NozWidelec_pl

23.02.2015 16:53

Bardzo trudno kupić obecnie prawdziwe,dobre sery,z reguły zawierają one dużo konserwantów i nie mają nic wspólnego z prawdziwym,świeżym serem.

tomeks

04.01.2015 12:35

Hej,

Tak jak obiecałem chciałbym napisać o serach które zamówiłem w firmie którą poleciała baśka77.

Paczka dotarła dnia następnego po złożeniu zamówienia. Karton w środku styropianowe pudełko a w pudełku sery które zamówiłem.
Sery naprawdę niesamowicie pyszne. Prawdziwe szwajcarskie sery, fajnie zapakowane próżniowo z etykietami itd. Naprawdę mogę polecić firmę. Ja już zostanę stałym klientem, szkoda że takie produkty nie są dostępne w sklepach, ale Appenzeller zakupiony jest o 40zł tańszy na kilogramie niż w Almie więc warto zapłacić 11 zł za przesyłkę.

polecam firmę dobre sery

dzieki baska77 za info

marekkk

19.12.2014 11:55

Ja też jestem miłośnikiem wręcz pożeraczem prawdziwych serów. Kupowałem już sery w tej firmie kilka razy, polecam. Produkty naprawdę super, pyszne. Kontakt z firmą ok, szybka przesyłka i miłe ceny.

pozdro

tomeks

18.12.2014 10:09

Faktycznie ta firma ma spory wybór i dobre ceny, chyba faktycznie są importerem. Dzięki za namiary, złożyłem zamówienie mam nadzieję ze do świąt paczka dojdzie !!!! Ale będzie wyżerka.

napiszę później jak smakowały

baska77

18.12.2014 09:13

Hej wszystkim,
Ja ostatnio znalazłam w necie firmę Dobre Sery. Mają w ofercie szwajcarskie sery długo dojrzewające. Kupiłam kilka kawałków znanych serów Appenzeller, Emmentaler i Sennenkase. Powiem Wam że są niesamowite, naprawdę polecam. Paczka na drugi dzień u mnie a w środku najprawdziwsze szwajcarskie sery aż palce lizać. Ceny w porównaniu do marketów o 40% niższe. Naprawdę polecam i pozdrawiam

mancol68

17.12.2014 16:46

....np litewski dziugas smakuje mi bardziej niż parmezan...

mancol68

17.12.2014 16:44

Polska robi się poważnym graczem wśród europejskich producentów serów. Wystarczy zgłębić temat. Spolmlek w Radzyniu Podlaskim produkuje najlepsze w kraju sery dojrzewające tj : bursztyn, szafir, rubin... Są znakomite.
Zawsze jak wracam z lubelszczyzny kupuję sporą ilość.
Poza tym jest wielu lokalnych producentów świetnych serów w różnych częściach kraju. pozdrawiam

rzviro

16.12.2014 22:17

W każdym większym sklepie typu kerfur, bomi, tesko (celowo pisane fonetycznie ) itp. Zresztą pewnie za chwilę będzie tutaj milion linków i innych SPAM-ów.

tomeks

16.12.2014 13:52

Witam, czy ktoś mi może podpowiedzieć czy można gdzieś kupić prawdziwe dobre sery? Nie interesują mnie takie po 20 zł. Szukam prawdziwych produktów, włoskich, francuskich, szwajcarskich???

dzięki