Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

co sieje na dzialce >

A co z przycinaniem drzewek owocowych? Niektórzy mówią, że najlepiej na jesień...

B.Sadowska80, 18.10.2017 | czytaj dalej

Produkty bez laktozy >

Sprawdźcie koniecznie na tej stronie, bo tam mają bardzo dużo produktów i...

B.Sadowska80, 18.10.2017 | czytaj dalej

Szykuj się o depilacji laserowej pod okiem speca >

Przy atopowym zapaleniu skóry można?http://notariusz-guckler.pl/

justdobosz21, 17.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29949
najnowszy wpis: 18.10.2017 13:08

Mamy 27173 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Produkty poszukiwane

FORUM kuchnia+ Ziemniaki na idealne frytki

myszsza

08.05.2014 20:42

Najlepsze na frytki są ziemniaki z dużą zawartością skrobi. Łatwo to sprawdzić przecinając ziemniaka i łącząc przecięte kawałki. Te na frytki, trudno jest rozdzielić, tak mocno je skrobia skleja.

Kaska33

08.05.2014 19:20

Powiem szczerze, że nie wiem, które ziemniaki są najlepsze na frytki. Tutaj: http://agrometr.pl/odmiany-ziemniakow/ masz opisane wszystkie odmiany, może znajdziesz tę, która jest do tego najlepsza.

phoebo

02.12.2010 23:54

Jestem szefem kuchni i zarówno właścicielem. Nie macie pojęcia jak trudno dostać dobre warzywa w Polsce. Przerosło mnie to. Nie znalazłem żadnego punktu gdzie mogę kupić konkretną odmianę ziemniaków. Każdy ma po prostu "ziemniaki". Chore. Niektórym ziemniakom bliżej do marchewki niż innych ziemniaków. Chce podawać kremowe puree, ale również swieże chrupiące frytki. Zna ktoś może jakieś miejsce gdzie mogę liczyć na stałą dostępność różnych odmian?

jacek1f

10.08.2010 09:32

moze kup i zamów tu po prostu

polski ziemniak

bo nie wiem, czy wiesz, ale Polska eksportuje ziemniaki do Belgii glownie, a potem MakSyfy zamawiaja na p[rzyklad czesto z Belgii:-) Takie zwykle travelfood..

Prawda, ze to co widzimy w zwyklych sklepach czesto uraga pojeciu, ze Polska jest ziemniaczana potega. Ale jest. Tylko nie na swojm rynku:-(

osid

10.08.2010 08:51

na szczęście w większych hipermarketach można już znaleźć kilka rodzajów ziemniaków, między innymi odmianę na frytki !! bo nasza rodzima irga to na pyrki z wody, albo kluchy się nadaje :)

kamil

09.08.2010 08:25

a wołowina z argentyny, kukurydza z usa, a truskawki z chin. To już w Polsce ziemniaków nie ma, że trzeba je z belgii wozić?

phoebo

08.08.2010 21:53

Witam
Nie ma co sie oszukiwac - najlepsze ziemniaki na frytki dostaniemy w Belgii i Holandii. Mam wielka prosbe - wiem moze ktos gdzie kupic ziemniaki z tych krajow? Jak ktos siedzi w temacie to chodzi mi dokladnie o ziemniaki bintje