Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26978 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ zdrowy łosoś

Kasia_piekarczyk

02.04.2015 15:37

polecam ten artykuł o łososiach

post edytowany 1 raz, ostatnio 02.04.2015 15:38

Kasia_piekarczyk

02.04.2015 15:36

Zdrowy łosoś, to dziki, z Pacyfiku - sporo się naczytałam że najławiej dostępne łososie - czyli norweskie atlantyckie i bałtyckie również, nie dość że mogą zawierać dioksyny, to co gorsza mają mało kwasów tłuszczowym omega 3 :( trzeba szukać dzikich, są nawet poszczególne gatunki (podobno jest to zapisane na opakowaniu - polecam artykuł http://mozgi.pl/czy-losos-jest-zdrowy-FA46 )

sobieslaw

16.06.2014 16:38

Ja też nigdy nie zwracałam uwagi na to jakiej firmy łososia kupuję. Najbardziej lubie łososia z biedornki taki w takich jakby brykietach?. Smakuje przepysznie. Najbardziej lubie go z sosem beszamelowym. Muszę zwrócić uwagę na firmę, bo czasem zdarza mi sie kupić łososia gdzieś poza biedronką.

Gonzo

15.09.2012 16:55

Nie kupujcie wędzonego łososia Almar! Mimo odległego terminu przydatności do spożycia jest zepsuty, po otwarciu folii obrzydliwie śmierdzi zepsuta rybą. Ja nacięłam sie kilka tygodni temu, ale szczęśliwie otworzyłam natychmiast po powrocie do domu i miałam jeszcze paragon, więc od razu zwróciłam ( a taka paczka kosztuje ok. 40 zł) i już nie kupuję tej firmy. Mój mąż niestety nie pamiętał moich ostrzeżeń przed Almarem i na domiar złego posiał paragon, więc dzisiaj wywaliliśmy do kosza kupioną przedwczoraj całą paczkę śmierdzącej ryby firmy Almar z datą ważności 28 września!

post edytowany 1 raz, ostatnio 15.09.2012 19:50

Ja ogólnie nigdy nie zwracałam większej uwagi jakiej firmy był łosoś dopóki był świeży i ładny. Dużą uwagę zaś przykładam do sposobu przygotowania. Ostatnio moim hitem jest w aromacie z kawy www.sagacook.com/pl/Consumers/Pages/IIIplace.aspx

zmeczonyzyciem

17.04.2012 15:25

Jak tam dziewczyny i chłopaki sezon odchudzania i odmawiania sobie przyjemności rozpoczęty? Ja rozpocząłem ale powiedziałem że z łososia nie zrezygnuję, bo wiecie co? Nie muszę!:) ma walory zdrowotne i czynnik wpływający na nasze samopoczucie. Cieszycie się? Bo ja bardzo!! Zatem jedzcie łososia ile chcecie. Ja polecam firmy Almar- moim zdaniem mają najlepszego. wam smakuje?