Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Oryginalne menu w restauracji >

A my lubimy się wybrać raz na jakiś czas do dobrej resturacji,...

zdrowitka, 17.10.2017 | czytaj dalej

365 obiadów Mariety Mareckiej 2 >

Moim zdaniem programy na kanale się poprawiły. Nie jest tak jak pisza...

Katulla, 16.10.2017 | czytaj dalej

Błąd >

Cześć. Przez straszny błąd lekarzy moje zdrowie podupadło. Kompletnie nie wiem co...

mądraala, 16.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1973, wpisów: 29940
najnowszy wpis: 17.10.2017 07:50

Mamy 27168 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wasze przepisy

FORUM kuchnia+ zapraszam...

lamcia

23.02.2010 18:11

aagato... Dzieki temu, ze zamiescialas tu swoj adres, moglam Twoj blog obejrzec. Serdecznie gratuluje.Pewnie nie trafilabym na niego ....tym bardziej sie ciesze, bo jestesmy "miejscowe".

Pozdrawiam

migotka333

17.01.2010 10:58

GRATULUJĘ :-D superrrowego występu telewizyjnego. No może to konkurencja, dla Kuchni.tv, ale "pierwsze koty za płoty".
:-DDD

aagata

31.03.2009 13:38

Oj, wiele nauki jeszcze przede mną ...

Pozdrawiam serdecznie, muszę najwyraźniej uważniej przestudiować zasady forum!

:)

jacek1f

30.03.2009 15:39

to jeszcze raz, powoli:
Wypowiedzi użytkowników na Forum Kuchni.tv dotyczą tylko i wyłącznie tematów związanych z danym Pokojem tematycznym. Należy zapoznać się z opisem tematów poruszanych w danym Pokoju tematycznym przed wysłaniem wiadomości (nie wysyłaj wiadomości w wybranym Pokoju, jeżeli nie jest ona związana tematycznie z jego treścią).

Serwuj swoje danie - tu odajemy przepisy, nie adresy blogow, lub odnosniki do milionow stron www z przepisami, tylko swoje danie.

Ty zaprosilas do obejrzenia swoich dan, a to co innego.

Gdybys podala przepis - pod haslem np. to moje ulubione zupy..., to moj najpopularnijszy przepis z bloga i PRZY OKAZJI zaprosila, to co innego... I to nie nietakt, tylko "nie na temat".

Tu, i TU tylko dzielimy sie przepsiami, jak i na innych forach, podstronach itp, a blog, to nie TU tylko TAM. WIc juz bardziej na miejscu byloby umieszczenie swego zaproszenia w pokoju Kociolek Literacki..:-)
usmiech dla Ciebie:-)

aagata

30.03.2009 14:47

Nie uraziłeś mnie.
To już nawet nie kwestia mojego wpisu, dziwi mnie jednak takie podejście, że podanie adresu mojego bloga jest nietaktem, jednak podanie go przy okazji innego wpisu- już akceptowalne.
Pozwoliłam sobie z resztą na taki wpis, gdyż wcześniej już spotykałam się z analogicznymii na Forum.
Jak już jednak pisałam musu odwiedzin mojej skromnej stronki nie ma. Gdybym wiedziała, jak wpis ostanie odebrany, nie pokusiłabym się o niego.

Mimo wszystko pozdrawiam serdecznie!
agata

jacek1f

27.03.2009 15:03

no widzę przecież, że blog młodziutki jak noworodek:-)
dlatego życzliwie informuję...

Się nie urażaj, tylko zrób tak właśnie - podaj przepis swój jakiś i podczep zaproszenie.

Bardzo ładne zdjęcia.

aagata

27.03.2009 12:50

jacek1f napisał 27.03.2009 12:47:
w necie, na portalach różnych i na forumkach różnych nikt nie zabrania zapraszania do siebie:-)
Jedynie dobry ton i netykieta wskazuje i wymaga, żeby np robic to w sygnaturce lub przy okzaji czegoś.
Zaserwuj tu swoje danie i ok.
Ma to tez praktyczny wymiar, bowiem zdarza sie bardzo czesto, ze link/odniesienie gdzies nie dziala dluzej, bo coś tam, i zostaje tzw pusty wpis:-(

Jkabys dala w jakims watku - zaprazzam na mpoje danie polskie, albo zapraszam na moj zurek - podala przepis pelny i adres bloga tez, byloby jakos... ladniej, milej itp..

:-)
Cóż moja (n)etykieta pozostawia najwyraźniej sporo do życzenia.
Uczę się dopiero.
Możemy potraktować mój wpis jako niebyły.
Tragedii nie będzie...

jacek1f

27.03.2009 12:47

w necie, na portalach różnych i na forumkach różnych nikt nie zabrania zapraszania do siebie:-)
Jedynie dobry ton i netykieta wskazuje i wymaga, żeby np robic to w sygnaturce lub przy okzaji czegoś.
Zaserwuj tu swoje danie i ok.
Ma to tez praktyczny wymiar, bowiem zdarza sie bardzo czesto, ze link/odniesienie gdzies nie dziala dluzej, bo coś tam, i zostaje tzw pusty wpis:-(

Jkabys dala w jakims watku - zaprazzam na mpoje danie polskie, albo zapraszam na moj zurek - podala przepis pelny i adres bloga tez, byloby jakos... ladniej, milej itp..

:-)

aagata

27.03.2009 10:54

migotka333 napisała 25.03.2009 20:15:
PS. Nie wiem czy w ten wątek nie wtrąci się admin???
Nie miałam nic złego na myśli go zakładając... Jeśli będzie usunięty, cóż...
W końcu dział to "serwuj swoje danie", ja "serwuję" via blog.

aagata

27.03.2009 10:49

jacek1f napisał 26.03.2009 10:59:
Aagatko - żur z butelki, kupny ze sklepu???
Biję się w pierś, ale to było tak na szybko.
Na Święta będzie już wersja "slow"

jacek1f

26.03.2009 10:59

Aagatko - żur z butelki, kupny ze sklepu???

migotka333

25.03.2009 20:15

żurek, który gotuję moja rodzinka nazywa "Żurlandią". Może każdy kto gotuje żurek ma swoją na niego nazwę...
PS. Nie wiem czy w ten wątek nie wtrąci się admin???

aagata

25.03.2009 14:43

... do obejrzenia moich dań :

http://kuchniaagaty.blogspot.com