Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26979 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Zamawialiście kiedyś pizze przez internet ?

kuchcikplus

07.02.2014 09:44

My dosłownie z tydzień temu na gruponie zamówiliśmy pizzę, ale w lokalu, który znamy :) hi hi

Selprim_pl

10.08.2013 14:45

Szczerze mówiąc to już nie raz zdarzyło mi się zamawiać pizze przez internet,na stronie danego lokalu lub też na gruponie.Wtedy wychodzi to znacznie taniej.

Pozdrawiam www.Selprim.pl

GreenScreen

15.07.2013 20:16

Cześć moi drodzy !

Jako, że to jest mój pierwszy post musiałam się z wami przywitać ;)
Chciałabym opowiedzieć wam całą prawdę nt. pizzyportal.
link: http://tiny.cc/16s9zw

Zacznijmy co to za strona. W skrócie pizzaportal to firma pośrednia, wyszukująca restauracje w twoim okręgu miasta, wsi.
Sama nie jestem przekonana do tego typu firm, ale zaryzykowałam.
Na początku poprosiła mnie o wpisanie miasta i ulicy. Ku mojemu zdziwieniu ukazało mi coś koło 107 restauracji !
Byłam zaskoczona, że jest tyle restauracji wokół mej ulicy. Plusem tego jest, że można zobaczyć menu firmy i czy dowożą. Samo menu zostało wykonane w sposób dokonały[wybór sosów, wielkości, ceny, czy dodatków].
Ceny same też są przystępne ! Płatności można realizować przez internet(Przelew) jak i gotówką. Samym może minusem jest dowóz do 45 min, ale powyżej 60 min dostawy zwracają koszty i pizzę za darmo :) Często są happy hours czyli pizzy w bardzo niskich cenach dla ograniczonej ilości osób.
Minusów się jakiś nie dopatrzyłam. Zamawiam już u nich ponad 12 raz i jestem zadowolona :jupi: Polecam wam wszystkim :]
Link: http://tiny.cc/16s9zw

Czekam na wasze odpowiedzi :) "Czy zamawialiście pizzę?"