Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26979 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Książki kulinarne

FORUM kuchnia+ zakupy w amazon uk

mereszka

10.02.2007 01:40

Dokładnie tak jak Finasista mówi - zagraniczny dział Empiku ma wiele ciekawych pozycji kulinarnych w swojej ofercie :-) Warto!

finansista

06.02.2007 22:21

amazon.uk faktycznie uznaje Polskę za leżącą poza Europą, a właściwie "Europą" w jego rozumieniu. bo sprytnie wprowadza do swojego cennika pojęcie "Europa Zachodnia", a reszta Europy to dlań "reszta świata". Polecam jednak Amazon.com, bo po pierwsze jest tam dużo taniej, a po drugie mają naprawdę większy (jeszcze większy) wybór. Ostatnio przerzuciłem się też z Standard International Shipping na Expedited International Shipping (róznica 3 dolarów na paczce + 50 centów na sztuce) i musze przyznać, że byłem naprawdę zszokowany, gdy dostałem swoją paczkę PO TRZECH DNIACH OD ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA!

Polecam też sprawdzenie w Empik.com, bo mają oni dostępną na zamówienie sporą ilość książek z Amazon.com. Co prawda 90% z nich w niebotycznych (idiotycznych) cenach, ale udało mi sie tam też wyszukać książki, które były tańsze niż na amazonie. Nie zawadzi sprawdzić.

czytacz

08.12.2006 07:39

Dodatkowo na amerykańskim amazonie na wiele rzeczy daja duze zniżki i nawet po dodaniu kosztów przesyłki cena wychodzi całkiem niezła

m_a_g_d_a2

07.12.2006 19:06

Osobiście kupuje z amazon.com teoretycznie niby USA ale bardzo często paczka potrafi przyjść w ciągu dwóch tygodni, ze względu na to, że jeden z magazynów jest na terenie Niemiec. Po za tym ceny w dolarach są niższe niż w funtach.

MaxRedaktor

07.12.2006 16:44

Jest jak najbardziej możliwe. Problem w tym, że traktowali i chyba trkatują Polskę jako resztę świata, a nie Europę, w związku z czym wysyłka jest dużo droższa.

lena

26.11.2006 14:06

Czy ktoś kupował jakieś ksiązki ze strony amazon .uk.
Jestem ciekawa czy takie zamówienie z Polski byłoby zrealizowane i czy nie wychodzi to drożej niż poproszenie w księgarni anglojezycznej o zamówienie.

Jakieś doswiadczenia??? lub wsazówki