Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Jest co najmniej kilka opcji. Do domu spokojnie wystarczy sonda na 1.5m...

beks, 23.08.2017 | czytaj dalej

jakie meble do kuchni >

Ja zawsze uważałem meble na wymaiar za zbyt duży wydatek. Moim skromnym...

misio12312, 23.08.2017 | czytaj dalej

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29737
najnowszy wpis: 23.08.2017 13:04

Mamy 26987 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Zakopane

jester

27.03.2010 15:23

Uwielbiam goralskie jedzenie, czesto jestem w Zakopanem przeszlam przez wiele knajp i od jakoegos czasu nigdy nie jadam na Krupowkach!! Niestey najczesciej serwowane tam dania do masakra-stad moje zdziwienie, ze komus moze samkowac w CZarnym Stawie!!! Dla mnie the best jest Kolibecka a the best of the best jest Karczma Przy Młynie!! Wedzony pstrąg z grilla z chrzanem, tarciaki z boczkiem i kapusta-ummmmmm...rozmarzylam sie:))))

hajduczek1966

20.01.2009 02:27

A co i gdzie ma zjeść w Zakopanem wegetarianin?

agula11

18.10.2007 20:09

A ja polecam "ADAMO" na nowotarskiej ponieważ jestem miejscowa i tam jest pewne jedzonko!!

Góralka

FIGA

27.08.2007 16:22

A Ja polecam Czarny Staw zaraz na początku Krupówek*na dole*
Ceny nie są wyśrubowane ,przyjemna obsluga i zawsze mają komplet,co oznacza ,że wielu jest tego zdania co Ja .

Ilonka

19.04.2007 11:47

Nie wyobrażam sobie wizyty w Zakopcu bez obiadu w Bąkowej Zochylinie. The Best.

gourmet

08.04.2007 16:38

Z racji wyjazdow sluzbowych/raz w miesiacu/ i nie tylko takich bywam w Zakopanem czesto.Niestety jesli chodzi o jedzenie w restauracjach to w zasadzie niewiele jest miejsc, ktore mozna polecic.Ida prawie wszedzie na ilosc a nie jakosc.W Watrze dostalam kiedys grilowanego lososia tak twardego, ze mozna bylo nim kogos zabic.W Stek Chalupie jakosc steku nie wspolgra z jego wygorowana cena.
Dwa miejsca, ktore moge polecic z cala pewnoscia to Chata Zbojnicka na Jagielonskiej i Pod strzecha -Ul.Koscieliska z doskonala poledwica.POlecam

www.ogrodyrogo.pl

14.03.2007 21:45

Jadac do Yakopanego nie yastanwialam sie nad tzm gdyi ebedyiemz sie stolowac, myslac naiwnie, napewno bedzie pysznie..... Niestety juz kilka dni i kilka restauracji pozniej okazalo sie ze to nie do konca prawda. Z doswiadczenia polecam restauracje Watra da gorze Krupowek oraz Czarci Jar na grunwaldzkiej.

Szerokim łukiem omijałabym sieć restauracyjna Polrest: Kmicic, Staro Izba i tym podobne.. jedynie Stek Chałupa odznacza sie na korzyść

www.ogrodyrogo.pl

14.03.2007 21:37

Miejsce - turystyczny kocioł, jednak nie tak latwo wybrac dobre miejsce by zjesc cos smakowitego