Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

jakie meble do kuchni >

Najlepiej wybrac meble na wymiar, wtedy bedzie wszystko idealnie do siebie pasowac....

piotr_e, 18.10.2017 | czytaj dalej

co sieje na dzialce >

A co z przycinaniem drzewek owocowych? Niektórzy mówią, że najlepiej na jesień...

B.Sadowska80, 18.10.2017 | czytaj dalej

Produkty bez laktozy >

Sprawdźcie koniecznie na tej stronie, bo tam mają bardzo dużo produktów i...

B.Sadowska80, 18.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29950
najnowszy wpis: 18.10.2017 23:07

Mamy 27173 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Wybór pieca konwekcyjno-parowego

Lord10

15.07.2016 09:01

Generalnie jeśli chodzi o takie urządzenia to fajnym pomysłem jest i-Leasing w sklepie internetowym. Jest to bardziej korzystne niż raty.Warto poprzeglądać strony w sieci i wybrać coś odpowiedniego.

dagaa

26.04.2016 11:20

Nie wiem jaką ilość drożdżówek chciałabyś piec dziennie, bo wydaje mi się, że to także trzeba wziąć pod uwagę. Najlepiej przejrzyj kilkanaście ofert piecy konwekcyjno-parowych i poczytaj o nich opinie na różnych stronach internetowych. ;) Z tego co wiem na tej stronie są akurat promocje na niektóre piece: multi gastro

MonikaGol

21.04.2016 14:24

Profesjonalny sprzęt do kuchni ma firma Fagor - http://www.fagorindustrial.pl/pl Prowadzimy małą piekarnię i jesteśmy od dwóch lat użytkownikami Fagora i jak dotąd sprawdza się bardzo dobrze.

majeczka31

13.04.2016 10:34

Niedawno miałem okazję kupować meble pod zabudowę, wszystko robione na indywidualny projekt i firma się sprawdziła. Polecono mi w pracy Naturfusion ( www.naturfusion.pl). Kontakt od początku był bardzo sympatyczny. Mają kompleksowe podejście i dbają o szczegóły w projekcie. Wszystko co budziło jakieś moje wątpliwości na bieżąco korygowali.

Mariolka88

03.03.2016 12:23

Przy montażu takiego pieca i ingerencji w ściany ważne jest uszczelnianie przepustów po takim montażu. Jest to bardzo istotne m.in. ze względu na PPOŻ...

kipson

25.02.2016 13:57

Jakiś czas temu kupowałem nowy piec konwekcyjny. Nie potrzebowaliśmy niczego drogiego tak więć zdecydowaliśmy się na model pieca konwekcyjno parowego KPM 1011. Nie są to generalnie tanie urządzenia ale udało nam się natrafić na dobrą wyprzedaż tak więc zakupiliśmy sprzęt w trochę niższej cenie niż musielibyśmy placić za niego normalnie. Kupiliśmy go za 12 tys.

Zerknij sobie do tej hurtowni gastronomicznej: http://www.szron.eu/ Wlaśnie w niej zrobiliśmy zakupy. Sa tam dobre ceny.

zdrowitka

25.02.2016 10:40

Jak w temacie, potrzebujemy piec konwekcyjno-parowy do wypieku drożdżówek w sklepie. Możecie polecić coś w tym zakresie?