Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Witam >

Witam miło tych zarejestrowanych i niezarejestrowanych.

jagodka8, 17.10.2017 | czytaj dalej

Szykuj się o depilacji laserowej pod okiem speca >

Podobno też nie na każdy rodzaj włosów dobrze działa i potrzeba kilka...

Katitcu, 17.10.2017 | czytaj dalej

Czy grzyby mają wartości odżywcze? >

Większości można się spotkać z opiniami, że nie mają, ale ostatnio widziałam...

Katitcu, 17.10.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1974, wpisów: 29946
najnowszy wpis: 17.10.2017 14:54

Mamy 27171 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o dietach

FORUM kuchnia+ Wszystko o dietach

[email protected]

18.01.2012 20:50

Przede wszystkim trzeba chcieć i odrobinę silnej woli wtedy dieta mż się sprawdzi bez żadnego wielkiego wysiłku.

Alissa

09.09.2011 09:55

Nie wierzę w żadne diety cud,które dają chwilowy spadek wagi.Trzeba po prostu zmienić nawyki żywieniowe więcej warzyw,sałatek zero słodyczy i oczywiście więcej ruchu.Polecam http://sites.google.com/site/7770news

jester

07.09.2011 00:16

no i oczywiście ruch-bez niego ani rusz:)

jester

07.09.2011 00:15

proponuję "dietę" plaż południa...w sumie to nie dieta-to sposób odżywiania się. Zdrowo z zachowaniem zbilansowanych produktów. I 4-5 posiłków dziennie o stałej porze! Po krótkim czasie łasuchy zapomną o słodyczach-zamiast po ciastka sięgną po pestki dyni lub słonecznika.

hester83

06.09.2011 18:49

Aby zachować zdrowie należy odżywiać się prawidłowo przez całe swoje życie, a nie przez kilka tygodni czy miesięcy. Należy dbać o to by posiłki były urozmaicone.
Nie zapominajmy również o ruchu, od kilku lat podstawą piramidy żywienia
jest aktywność fizyczna, więc i ona powinna być elementem zdrowego stylu życia.
Ważne jest również dostosowanie sposobu odżywiania oraz rodzaju aktywności fizycznej do naszego stanu zdrowia.

http://www.kulinarnawyspa.pl

post edytowany 1 raz, ostatnio 06.09.2011 18:51

dream27

06.09.2011 12:35

Sam sport bez diety teoretycznie jest sposobem. Zależy co chce się osiągnąć.
Dużo sportu + kiepskie odżywianie = przeciętne wyniki i przeciętne samopoczucie.

Stosując samą dietą bez ruchu też można schudnąć ale trzeba strasznie się pilnować. Mam w rodzinie ciotkę, która mocno schudła stosując samą dietę ale przeważnie wytrzymywała ok 6-8 miesięcy i później znów wszystko wracało.

lechootek

06.09.2011 10:45

Ja stosowałem dietę Dukana. Nie powiem, z dużym efektem. Po roku jakoś mi się znudziło. Treningi też jakoś zawiesiłem, bo z racji braku czasu nie było sensu chodzić. Ale muszę powiedzieć, że dieta to nie jest coś co robi się chwilowo dla chwilowego efektu. To coś co staje się stylem życia i tak należy do tego podchodzić. Ja w każdym razie wracam z powrotem do tego stylu życia. :)
Ciekawe przepisy można znaleźć na różnych blogach. Ja założyłem swój: http://lechootek.blogspot.com oraz inny, poświęcony sztuce kulinarnej w całości (http://kuchennystwor.blogger.com).

migotka333

01.03.2011 20:47

Odwieczna zasada: MŻ - WR (Mniej żreć - Więcej ruchu)
:-D

paroofek

01.03.2011 03:05

Nie wierze w nic takiego jak dieta cud na odchudzanie. Tak jak jacek1f diete uważam za coś na całe życie. Moja dieta cud składa sie z jedzenia tego na co mam ochotę, basenu 3 razy w tygodniu i codziennych cwiczeń. Jeśli ktoś chce tracić kilogramy, stosująć się do zaleceń "TV dietetyków" proszę bardzo ale nie wydaje mi się żeby samym jedzeniem można było osiągnąć coś znacznego a zwłaszcza na dłużej. Zrzucić pare kilo, może i tak ale, bez ruchu, to i tak wróci, poza tym będzie wisieć jak, za duże, spodnie.

post edytowany 2 razy, ostatnio 01.03.2011 03:07

kamil

28.02.2011 20:21

do jasnej cholery, czy w kuchni.tv nie pracuje nikt, kto ma elementarne pojęcie o jedzeniu? "Nowy program Kuchni.tv o dietach wyprodukowany we współpracy z portalem kalorynka.pl poprowadzi Agata Jędraszczak, która widzowie stacji znają z serii "ImprezuJEMY!". Agata sprawdza, jak skutecznie schudnąć, jedząc smacznie i zdrowo"
co to jest za bełkot? Dieta to jest to, co jemy. Jak ktoś wcina golonki w piwie, zagryza pizzą z potrójną mozarellą, na deser zjada tort czekalodowy to także jest na diecie.
Bo dieta to sposób jedzenia, takie jest znaczenie tego słowa. Durne pisemka dla (przepraszam) kobiet używają diety jako synonimu odchudzenia. Dieta na schudnięcie to dieta redukcyjna, a tych są dziesiątki.

jacek1f

28.02.2011 19:34

nie ma diet cudów, z reszta slowo DIETA jest zle uzywane w jezyku olskim - dieta, to sposob odzywiania sie, a nie chwilowy sposob odzywiania sie. Kluczem jest tu CHILOWO.

dieta srodziemnowmorska
dieta kretenska
dieta wloska

to sa sposoby zycia i podejscia do jedzenia w calkowity sposob w zyciu, anie "kuracja" przynoszaca oczekiwane efekty.

juz dawno wiadomo z badan, ze NIE MA zdrowej uniwersalnej diety w pojeciu pisemek kolorowych, magazynow czy mediow.

Zmiena stylu odzywiania na wlasciwy - dlugi i na zawsze zdrowy - to jest cel systemow najlepszych na swiecie typu step-by-step. Bardzo przyjaznych, dlugotrwalych, prowadzoacyh do trwalych zmian ale powolutku, bez cudow, bez zrywow.

Ruch zawsze.

ursi5

28.02.2011 19:20

Nie wierzę w diety cud. Większość moich koleżanek, które stosowały różne diety z pozytywnym dla nich skutkiem, po ok. pół roku wracały do poprzedniej wagi. Trzeba przede wszystkim zmienić złe nawyki żywieniowe, ale to trudne.

28.02.2011 14:52

Witam

Zapraszamy wszystkich do dyskusji na temat diet, porad dietetycznych i zdrowego odżywiania. Może macie przepis na swoją własną dietę cud? A może nie wierzycie w diety tylko w ruch i zdrowe odżywianie. Dzielcie się swoimi doświadczeniami w tym specjalnie do tego celu stworzonym pokoju. Jest on widoczny na forum Kuchni.tv, ale wejść do niego można także z sekcji dietoteka, która została zmodernizowana i poszerzona o nowe sekcje. Znajdziecie w niej blog Agaty Jędraszczak - gospodyni nowego programu Kuchni.tv mówiącego właśnie o dietach pt. Dieta Agaty. Start programu już dziś, 28 lutego, o godz. 19:55, a w nim szybkie przepisy na zdrowe dania i szybkie porady dietetyczne. Ponadto w sekcji kalkulator kalorii. Można także zamówić dietę rekomendowaną przez portal kalorynka.pl - partnera Kuchni.tv.

Do tego pokoju zostały również przeniesione niektóre starsze wpisy z innych pokoi.

pozdrawiam