Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

Marki sprzetu kuchennego >

ciekawe rzeczy można znaleźć też na www.galerialucznik.pl nie wiem czy znacie, ale...

basiaczek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1944, wpisów: 29721
najnowszy wpis: 16.08.2017 00:38

Mamy 26973 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Wrzeszczące reklamy

24.03.2011 16:41

Witam
Wszelkie uwagi dotyczące głośności reklam zostały przekazane do naszego działu technicznego. Mamy nadzieję, że problem szybko zniknie.

pozdrawiam

560705

23.03.2011 17:44

czushka napisała 22.03.2011 12:29:
Chciałabym się przyłączyć do przedmówcy i poprosić o wyrównanie głośności programów i reklam bo to naprawdę jest nieznośne.
Pozdrawiam
Ale celowe, abyś nie musiała przeoczyć rewelacyjnych produktów/usług, gdy na chwilę wyszłaś do kuchni. Wprawdzie nie oglądasz, ale zawsze usłyszysz !!!

czushka

22.03.2011 12:29

Chciałabym się przyłączyć do przedmówcy i poprosić o wyrównanie głośności programów i reklam bo to naprawdę jest nieznośne.
Pozdrawiam

weszlem

20.03.2011 16:01

Nie wiem czy piszę we właściwe miejsce, ale nie mam za bardzo pomysłu dokąd zaadresować mój żal.
Kuchnia.tv jest u mnie w zasadzie przez cały dzień. Zawsze leci gdzieś w tle, a jak zobaczę ciekawy program to siadam i oglądam. Bardzo często niestety zdarza się, że nagle ni z tego ni z owego jedna z reklam w bloku reklamowym zaczyna wydzierać się na cały regulator. Dosłownie jest tak głośna, że muszę uciszać telewizor o pięć tonów. Chwilę później oczywiście, po reklamie, wszystko jest takie ciche, że znów muszę sięgać po pilota. Jest to szczególnie wkurzające jak oglądam coś na k.tv po godzinie 22, jestem przekonany, że moi sąsiedzie z bloku nie są zachwyceni.
Nie wiem kto decyduje o głośności reklam, ale bardzo proszę o ustosunkowanie się kogoś ze stacji do tego posta.

Pozdrawiam,
stały telewidz.