Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26977 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Ulubione restauracje, puby, kawiarnie

FORUM kuchnia+ Własna kawiarnia - wyposażenie

rzviro

18.01.2017 17:29

@wacik, portal kulinarny chyba nie jest najlepszym miejscem na spamowanie parabankami.

wacik

18.01.2017 13:22

Z tego co mi wiadomo to wyposażenie takiej kawiarni wymaga niemałego nakładu pieniężnego. Takie sprzęty w profesjonalnym wydaniu sporo kosztują. Sama się zastanawiałam. Z tego co wiem jednak to obecnie jest sporo fajnych opcji na zdobycie pieniędzy na start, na przykład różnego rodzaju kredyty firmowe. Zresztą gdyby ktoś był zainteresowany tematem to polecam do poczytania: https://kredyty-dla-firm.centrumfinansowe.pl/

malina_

19.10.2016 22:30

Oprócz dobrej jakości wyposażenia bardzo ważna jest także miła obsługa. Ponieważ w tej branży konkurencja jest duża, trzeba zainwestować na początku sporo pieniędzy w reklamę. Można się wyróżnić np. za pomocą kubków papierowych ze swoim logiem albo ciekawą grafiką, to przyciąga klientów. To chyba najprostszy sposób na to, aby zwiększyć rozpoznawalność biznesu. Przejrzyjcie sobie realizacje firmy http://rainbowcups.eu/pl/content/9-cennik, to producent kubków papierowych. Realizują zamówienia już od 1000 sztuk, z dowolnym nadrukiem.

PizzeriaZuzola.pl

25.11.2015 14:40

Pytanie jest moim zdaniem zbyt ogólne i należy je sprecyzować. W jakim mieście otwierasz kawiarnię,co z jej promocją? Czekamy na zdecydowanie więcej szczegółów:)

www.PizzeriaZuzola.pl

kipson

18.10.2015 10:42

Mam kilka ciekawych lokalizacji na oku. Chciałbym uruchomić kawiarnię. Pytanie do osób które już to prowadzą - na co należy zwracać uwagę przy jej uruchamianiu?