Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

Marki sprzetu kuchennego >

ciekawe rzeczy można znaleźć też na www.galerialucznik.pl nie wiem czy znacie, ale...

basiaczek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1944, wpisów: 29721
najnowszy wpis: 16.08.2017 00:38

Mamy 26973 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Wiosenne atelier smaku

więcej >>

wera1122

01.02.2017 12:33

to juz lepiej obejrzec jakies powtorki kulinarne na pulsie. Od tych programów na żywo gdzie co chwila są reklamy to tylko zdrowie mi się psuje i będę kiedyś potrzebować jakieś defibrylatory albo coś w tym stylu.

post edytowany 1 raz, ostatnio 23.02.2017 16:53

eskontos

01.02.2017 00:24

Nie podoba mi się ten program.

Cebulka70

30.08.2015 20:38

Witam wszystkich :)

kajetan291

27.08.2015 12:03

Faktycznie nie da się tego oglądać :/

rzviro

26.08.2015 23:31

Sposobu prowadzenia tu BRAK; prowadzący, forma "programu" etc. - do kasacji. Ale na tym kanaliku bym na to nie liczył. Włodarze mają w d...ie komenty i - ogólnie - użytkowników.....

Gazo

26.08.2015 19:53

Zależy co jest dla kogo ważne, dla mnie bardziej liczą się przepisy, dla innych ważny jest sposób prowadzenia, dla jeszcze innych istotne są elementy show

post edytowany 2 razy, ostatnio 25.05.2016 09:28

ollenka

23.06.2011 19:06

Totalne beztalencia telewizyjne. Może nawet coś tam upichcą sobie w uchence na własne potrzeby, ale promowanie tak MAKSYMALNE spiętych, sztywnych i odpychających osób w telewizji klunarnej to chba przesada. Straszliwa porażka. Jolu i Mirku: make love not kitchen.tv. Żenada na plecach wam siedzi i potrawy przyprawia!

a mi się podobają :)

Hestia Q-34

15.06.2010 14:41

Ja tez myslalam,ze ten maraton nareszcie sie skonczy.

snoozy

15.06.2010 09:51

A najfajniejsze jest to,ze jak juz wszystkim sie wydaje,ze to ostatni ich program to zaraz wyskauje zając z kapelusza.I niestety znów będzie nowy program.Tym razem bedą gotować bez glutenu.Skończyły sie pory roku i myślałem,ze bedą miesiące a tu niespodzianka.Wzieli się za diety.Już sobie wyobrażam jak uraczą bezglutenowców smakołykami.Szkoda tylko,ze siła parcia na szkło jest odwrotnie proporcjonalna do prezentowanych dań

Ankarol

14.06.2010 08:10

szefkuchni_polka napisał 10.06.2010 15:47:
Czasami tez mi sie nie uda serwis ale w ich wykonaniu nie widzialem zadnego udanego. Kosmici - spoko ale w kosmosie... pewno glosuja na Jarka!
Jeśli to ma być żart typu politycznego, to raczej chybiony i zupełnie z ... Kosmosu !!!.
Słoma i Trymbulak na 1000% są wyborcami PO (nawet zdaje się któreś z nich jest członkiem PO) i uczestniczą często w różnych projektach wspieranych przez trójmiejskie oddziały "platformerskie".
Co do programu Jolanty i Mirka.
Tak jak mają swoista wrażliwość artystyczną razem i każde z nich z osobna, przez wielu nie do przyjęcia i strawienia, tak i na niwie kulinarnej tworzą to samo, wielu tego nie potrafiłoby przełknąć.

karolinka

11.06.2010 15:14

Już się kiedyś wypowiadałam, chyba jak duet J&M mieli swój pierwszy program, ale ostatnio się skusiłam i obejrzałam parę odc. z tej wiosennej serii i tragedia. Naprawdę myslałam, że ten program ma zachęcać do diety wegetariańskiej (sama jestem wege przez większość swojego życia, także conieco mam pojęcie o czym piszę), ale widzę że ci Państwo rzeczywiście żyją na jakiejś innej planecie. Te dania są tak nieapetyczne, żeby nie powiedzieć jeszcze gorzej i tak odpychające, że mi zazwyczaj już po liście składników robi się niedobrze.

A będę powtarzać do znudzenia - jest tyle wspaniałych, przepysznych, kolorowych (a nie buro-brejowatych) dań wegetariańskich, a już na wiosnę to w ogóle raj na ziemi, więc czemu się upierać przy tych wszystkich dziwacznych wynalazkach. Naprawdę jeżeli widok tego zniechęca mnie - wieloletnią wegetariankę - to co mają powiedzieć "zatwardziali" ;-) mięsożercy??

Wszystkich odcinków nie oglądałam, ale pamiętam że w paru się chwalili jak to do Indii jeżdżą itp. i przy róznych potrawach się odwołują do tamtejszej kuchni. To ja się pytam gdzie w Indiach dają takie świństwa do jedzenia, bo mnie się nie zdarzyło, a spędziłam tam dłuższą chwilę i w zasadzie wszystko było mniej lub bardziej pyszne, ale pyyyszne. I na pewno nie miało nic wspólnego z wynalazkami J&M.

Nie ma u nas dobrego programu o kuchni wege, ale tego nie ma sensu kontynuować, bo i tak nikogo nie zachęci.

frotka

09.06.2010 16:43

Ten program zrobiono chyba tylko w celu podbudowania wybujałego ego tej pary. Jest wiele świetnych potraw wegetariańskich, ale to co oni prezentują to jakiś kompletny koszmar i pomylka.

wejza21

07.06.2010 15:17

Od kilku miesiecy ograniczylam spozywanie miesa i myslalam ze ten program to cos dla mnie,ale po ugotowaniu kilku potraw z tego programu stwierdzilam ze nie,Jola i Mirek preferuja zupelnie inne smaki,chociaz maselko pietruszkowo-koperkowe z marchewka ugotowana na parze jest rewelacyjne,ale coz kazdy ma swoj gust. Mimo wszystko program ogladam bo lubie prowadzacych.

snoozy

05.06.2010 22:47

To proponuje Ci poczytanie komentarzy do letniego, jesiennego itd.Tam ogólników nie ma.Tam są głównie konkrety i to od osób, które są i nie są wegetarianami, są początkującymi i bardzo zaawansowanymi w gotowaniu.Chyba tak z ok 98% jest na NIE.To chyba o czymś świadczy ale każdy przecież ma swoje zdanie.

myszsza

05.06.2010 01:55

To ja się wyłamię ze stowarzyszenia, lubię ich oboje. Moim zdaniem są sympatyczni, gotują chętnie i smacznie. Doprawdy, oprócz ogólników, nie znalazłam w Waszych postach żadnych konkretnych zarzutów.

Treska

26.05.2010 14:05

Popieram, Ursi5, w całej rozciągłości :)

Oglądając potrawy bezmięsne u Jacquesa Pepina lub Garego Rhodes'a od razu chce mi się tych dań spróbować. I wiem, że będą mi smakowały, ponieważ zestawienie składników mi odpowiada. Nie bez znaczenia jest tu również kunszt gotujących, ich umiejętność przekazania swojej wiedzy, ich urok osobisty.
W atelier Słomy i Trymbulaka jest sztucznie. Są napuszeni i chyba nigdy ich nie polubię :(

post edytowany 1 raz, ostatnio 26.05.2010 14:07

ursi5

22.05.2010 12:46

Sądziłam, że ten program nie podoba mi się tylko z tego powodu, że nie jestem wegetarianką, chociaż ciekawe propozycje wegetariańskie są do zaakceptowania na zasadzie różnorodności, ale tutaj jest nudno, niesmacznie i tylko czekam na coś ciekawszego w to miejsce.

pomidorek

13.05.2010 11:25

Droga Jolu, drogi Mirku.Gotujcie, ale tylko w swoim domku.Zamkniętym.Bez nas.

kucharczyk

10.05.2010 14:52

Oto jak można skutecznie zachęcić do jedzenia mięska ! Choćby z nudów !

BeeJay

09.05.2010 00:31

Nie zaliczam się do fanów tego programu. Ale tak patrząc na ubogą ofertę programów wegetariańskich, może jest i sens jego kontynuacji. Program jest jednak nudny.
Dla mnie wiosenne inspiracje to jednak pierwsze truskawki, młoda kapusta i kalafior, pojawiły się szparagi, rabarbar. Mnóstwo smaków, barw i aromatów. Jedyne "moje" akcenty jakie widzę w tym programie to botwinka i rzodkiewka.

post edytowany 1 raz, ostatnio 09.05.2010 00:32

cayenne

26.04.2010 21:51

Program i prowadzący bez polotu. Obydwoje sztuczni i wystylizowani na wielkie gwiazdy, akcent tej kobiety i przeciąganie wyrazów nie do zniesienia, a dania mało apetyczne.

keval

07.04.2010 16:51

Nudny jest ten program.... co za duzo to nie zdrowo ( i kolejna seria robi się mdła)

IggyPop

07.04.2010 14:00

Boże... widzisz i nie grzmisz. Ot i cały komentarz.