Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Jadalnio-kuchnia i stół >

KrystynkA, powiem Ci, że drewno też może być luksusem i też może...

Jagoda39, 16.08.2017 | czytaj dalej

dieta bezglutenowa >

Czy nie jeść glutenu, to powinien być wniosek alergologa, albo dietetyka. Ja...

maniotek, 14.08.2017 | czytaj dalej

Marki sprzetu kuchennego >

ciekawe rzeczy można znaleźć też na www.galerialucznik.pl nie wiem czy znacie, ale...

basiaczek, 14.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1944, wpisów: 29721
najnowszy wpis: 16.08.2017 00:38

Mamy 26973 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Urządzamy restaurację

PizzeriaZuzola.pl

10.06.2015 14:58

Myślę,że wykazując się odrobiną kreatywności,to spokojnie można samemu urządzić restaurację,najważniejszy będzie dobór odpowiednich mebli oraz koloru ścian,to ma kolosalne znaczenie.

www.PizzeriaZuzola.pl

CHaosjar

06.06.2015 11:18

warto zlecić to projektantowi, nie są to duże pieniądze jakieś 500,00 - 1000,00 zł a masz to zrobione profesjonalnie

Justa1988

05.05.2015 12:01

popatrz w internecie pooglądaj zdjęcia i może coś wymyślisz, ewentualnie pochodź po kilku knajpach może zaczerpniesz jakieś inspiracji w najgorszym wypadku zamów projektanta...

paulette

10.04.2015 09:27

Biuro nazywa się Artpin. Na ich stronie internetowej artpin.net możesz obejrzeć ich przykładowe realizacje. Jeżeli chodzi o koszty to cena jest ustalana indywidualnie. Najlepiej jak sama się z nimi skontaktujesz, podasz więcej istotnych szczegółów i otrzymasz wycenę. Pochwal się koniecznie wprowadzonymi zmianami ;)

NozWidelec_pl

09.04.2015 12:19

Może w takim razie wstaw chociaż zdjęcie wnętrza,zobaczymy jak wygląda ta restauracja i wtedy coś doradzimy,przede wszystkim trzeba się tutaj zdecydować na jedną spójną wersję,również pod względem kolorystycznym.

NozWidelec.pl

maslana

07.04.2015 09:12

Paulette podaj. Mogę zapytać o koszty takiej współpracy?

paulette

27.03.2015 08:44

Jak sama przyznałaś klienci chętnie odwiedzają miejsca z charakterem i pomysłem, więc nie ma tu się nad czym zastanawiać i zatrudnić dobrego projektanta i nadać wnętrzu drugie życie. I radzę Ci to jako restauratorka :)Kiedyś miałam do tego takie samo podejście. Mam 'jakiś' pomysł więc sobie 'jakoś' poradzę tymczasem efekt był odwrotny od zamierzonego. Jeżeli się na czymś nie znamy, lepiej się za to nie bierzmy. Jak chcesz to mogę dać Ci namiary na biuro architektów z których usług korzystałam już dwukrotnie. Są na prawdę bardzo dobrzy :)

marylka55

23.03.2015 09:05

Szczerze radzę Ci skorzystać z pomocy projektanta. Tym bardziej, że jak sama przyznałaś brakuje Ci pomysłów oraz inspiracji. Jeżeli zależy Wam na totalnej odmianie wnętrza restauracji oraz przyciągnięciu kolejnych klientów jest to jak najbardziej opłacalne przedsięwzięcie ;)

maslana

16.03.2015 08:53

Moi rodzice mają swoją knajpę, prowadzą ją od blisko 10 lat. Postanowili, że trochę odświeżą jej wnętrze i w tym celu poprosili mnie o pomoc. Wiadomo przecież, że klienci chętnie odwiedzają miejsca z charakterem i pomysłem. Jednak brakuje mi tych pomysłów, nie do końca wiem co z czym połączyć. Zastanawiam się nad zatrudnieniem projektanta, który mi w tym pomorze. Jak radzicie, warto? Czy to dobry pomysł? A może znacie miejsca, gdzie mogłabym poszukać inspiracji?