Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26978 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Wszystko o... kuchni+

FORUM kuchnia+ Tytuł programu i przepis!

miska

23.06.2011 07:53

Blossom napisała 20.06.2011 19:59:
Czy ktoś pamięta jak nazywał się program w którym pokazywani byli chińczycy bardzo szybko wykonujący swoją pracę, np. siekali, smażyli, robili torty itp. To był taki krótki program. Przypomnijcie mi!
Pewnie chodzi o program "I ty możesz zostać mistrzem" (ang. Daily Masters). To byli kucharze koreańscy.
Pozdrowienia :)

migotka333

20.06.2011 21:54

do Mariszona:
chodzi Ci zapewne o "Męski weekend", nie wszystkie przepisy z tego programu są na stronie Kuchni.tv. Będzie pewnie powtórka tego programu w wakacje, więc będziesz miał okazję jeszcze raz zobaczyć ten przepis (pewnie wykonywany przez cudownego Miguela)
:-D

Jeśli chodzi o ten program z chińskimi kucharzami, to "za jasną ciasną" nie mogę sobie przypomnieć tytułu tego programu, zawsze leciał przed jedną z poprzednich serii Anthoni'ego Bourdain'a, coś z "mistrzem" w tytule, ale nie jestem pewna.
:-DDD

Blossom

20.06.2011 19:59

Czy ktoś pamięta jak nazywał się program w którym pokazywani byli chińczycy bardzo szybko wykonujący swoją pracę, np. siekali, smażyli, robili torty itp. To był taki krótki program. Przypomnijcie mi!

Mariszon

14.06.2011 17:03

Hej.

Parę dni temu był emitowany program o 4 kucharzy którzy na zmianę gotowali. Pod koniec jeden z nich przyrządził nachos z salsa(?) i serem!

Byłbym wdzięczny za przepis! ;)

Pozdrawiam