Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej

Diety >

Zastanawiam się nad skorzystaniem z Dietmap ... Stosował ktoś tą dietę? Polecilibyście?

aneczka95, 22.08.2017 | czytaj dalej

Olej kokosowy dobry na wszystko >

Dlatego warto poczytać czym różni się nierafinowany od rafinowanego, jakie mają właściwości...

Olivia, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29735
najnowszy wpis: 22.08.2017 21:07

Mamy 26985 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Programy kuchni+

FORUM kuchnia+ Top Chef 4

więcej >>

epomamu

31.08.2011 19:30

MUSZĘ SIE POCHWALIĆ I PODZIELIC SIE NEWSEM ZE 5 SEZON JUZ WE WRZEŚNIU, HURA!!!!

rudi

30.08.2011 22:51

nie mam teraz jak oglądać kuchni.tv, czy mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tą polską kiełbasą? ( prosze o obiektyene odpowiedzi :) )

Nejt

29.07.2011 10:23

Antonia goowno jadła i goowno powiedziała.

Zaserwował bym tej ignorantce swojską kiełbasę z dzika, gęsiny lub tradycyją swojską, to błagała by mnie na kolanach o dokładkę. Oni mają za to pyszne kiełbasy <cynizm>, po za Hiszpańskim CHORIZO nie mają czego pokazać, białe kiełbasy też mamy lepsze i pelne smaku, a ten cały syf po 3.99 kg zapoczatkowało rozszerzenie różnej maści sieci marketów po naszym "dzikim kraju" i ja się nie podpisuję pod tym, że są to polskie kiełbasy tylko nadwyżki konsumpcyjne z odpadów niekoniecznie spożywczych.

A wracając do tematu Top Chef - oglądam i lubię oglądać. Najlepszym kucharzem z tych 4 edycji był moim skromnym zdaniem SAM.

Polska kiełbasa to dziedzićtwo narodowe a nie śmieci w foli z marketów.

Jedzcie i niech wam się czosnkiem odbija ;];]

Treska

22.07.2011 14:59

Szkoda, wolałabym jedynkę albo dwójkę, których nie widziałam :(

A tak wracając do tej nieszczęsnej kiełbasy... Szkoda trochę, że nasze wyroby są tak słabo promowane.
Przypominam sobie, że w "Daniach w pół godziny" Rachel Ray przygotowywała polską kiełbasę ... paprykową. I pierogi do tego.
Może lepiej z promocją byłoby gdyby Bourdain przyjechał do nas bez rezerwacji ;) Aczkolwiek on traktuje naszą część Europy jak miejsce dzikie, nieokrzesane, wręcz podejrzane. Jak oni wszyscy zresztą, he, he, he...
Tak czy siak poczułam się urażona. Głupie to, wiem, ale co ja zrobię :) I pomyślałam, że zbojkotuję programy z Marthą Stewart ! A przyjdzie mi tym łatwiej, że nie umiem się do nich przekonać ;) A z "Top Chef-em" jeszcze trochę jednak zostanę ...

post edytowany 1 raz, ostatnio 22.07.2011 15:01

syspl

22.07.2011 14:23

Załamię Was. Po tej serii, po raz kolejny puszczą sezon 3! :((

jacek1f

20.07.2011 17:06

Zdiwilybyscie sie, jakie gowno sprzedaja jako "polska kielbasa" "polish sausage" w normalnych sieciowych sklepach.... Przerazajace.
Te cale "szefy" nie kupuja w Sokolowie kielbasy, anmi w prawdiwych polskich delikatesach, tylko takie nibycuś w folii. Niestety.

toskaniau

20.07.2011 14:16

no i poszlo w swiat, ze polska kielbasa to wlasnie tylko taka w filii paczkowana, i ze jak g.. wyglada po podgrzaniu.. mnie sie wydaje ze ona mowila o kaszance..

Treska

20.07.2011 12:50

Oj,
dobrze że dopiero wczoraj obejrzałam powtórkę odcinka 7 (w ogóle pierwszy raz widziałam ten odcinek). Na pewno zniechęciłoby mnie to do ogladania następnych odcinków. I sezonów. Powiem szczerze, że mina mi zrzedła. Ale schlastali polską kiełbasę !!! Że nigdy by nie podali, że na talerzu wygląda jak g**no i parę jeszcze podobnych kwiatków. I najgorsze, że to mówiła Antonia, której kibicowałam oglądając premierowe odcinki. Słowo daję, głupio mi się zrobiło. I nieprzyjemnie. Tym bardziej, że na dokładkę była to "polska pijana kiełbasa".
:(

ola_la

10.07.2011 19:06

Czemu znowu 4 Top Chef? :( Wiem że wakacje i wszyscy puszczają głównie powtórki, ale ledwo co skończyliście puszczać czwórkę... Szkoda :/

anulka7

06.07.2011 23:08

ja juz sie nie moge doczekac kolejnej seri uwielbiam ten program

ursi5

05.07.2011 19:45

Nie wiem czy nadęta, ale na pewno jedna z najbardziej cenionych na świecie.

carnivore69

05.07.2011 16:03

Temat przewodni - nadęta francuska kuchnia.

13.06.2011 11:48

witam
Seria 5. Top Chefa najprawdopodobniej wyemitowana będzie tuż po wakacjach. Wstępny termin to wrzesień lecz może on jeszcze ulec zmianie.
pozdrawiam

aniia_x3

11.06.2011 18:30

czy wie ktoś kiedy będzie emitowana 5 seria top chef? :)