Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

pozyczki online >

Ja polecam [url=https://aasadlabiznesu.pl/]pożyczka przez internet[/url] skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać...

kosmag91, 22.08.2017 | czytaj dalej


Diety >

Zastanawiam się nad skorzystaniem z Dietmap ... Stosował ktoś tą dietę? Polecilibyście?

aneczka95, 22.08.2017 | czytaj dalej


Olej kokosowy dobry na wszystko >

Dlatego warto poczytać czym różni się nierafinowany od rafinowanego, jakie mają właściwości...

Olivia, 22.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1947, wpisów: 29735
najnowszy wpis: 22.08.2017 21:07

Mamy 26985 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Książki kulinarne

FORUM kuchnia+ Tłumaczenia specjalistyczne

zanka7

postów: 7

05.07.2017 13:17

Chyba nigdy nie trafiłam na taką książkę, ale myślę, że gdzieś na zagranicznych rynkach też można spotkać nasze rodzime publikacje - przynajmniej mam taką nadzieję :) W takim przypadku chyba największym problemem jest znalezienie i opracowanie dobrego tłumaczenia na angielski, bo ten język jest popularny już prawie w całej Europie. Ja bym się nie zdecydowała, żeby takie prace robić samodzielnie, dlatego skorzystałabym z pomocy specjalistów, jak dogadamycie.pl/tlumaczenia-angielski, żeby oddać w ręce czytelników produkt, po który chętnie będą sięgać. Wydać jakąkolwiek książkę w Polsce czy za granicą nie jest wielką sztuką, ale zapewnić sobie grono zadowolonych odbiorców, a w końcu to właśnie o to chodzi.

zanka7

postów: 7

05.07.2017 13:16

Chyba nigdy nie trafiłam na taką książkę, ale myślę, że gdzieś na zagranicznych rynkach też można spotkać nasze rodzime publikacje - przynajmniej mam taką nadzieję :) W takim przypadku chyba największym problemem jest znalezienie i opracowanie dobrego tłumaczenia na angielski, bo ten język jest popularny już prawie w całej Europie. Ja bym się nie zdecydowała, żeby takie prace robić samodzielnie, dlatego skorzystałabym z pomocy specjalistów, jak https://dogadamycie.pl/tlumaczenia-angielski, żeby oddać w ręce czytelników produkt, po który chętnie będą sięgać. Wydać jakąkolwiek książkę w Polsce czy za granicą nie jest wielką sztuką, ale zapewnić sobie grono zadowolonych odbiorców, a w końcu to właśnie o to chodzi.

zmieniok

postów: 1

13.06.2017 11:28

Czy spotkaliście się z tym,
żeby tłumaczyć książkę kucharską z polskiego na inny język?
Oferta http://Lingopro.pl obejmuje tłumaczenia na dowolny język. Myślę o tym, żeby wydać książkę z polskimi przepisami na rynek francuski lub włoski.