Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Termometr gastronoiczny >

Taki do sprawdzania temp. potraw, zwykle mięs poddawanych obróbce termicznej (zwykle pieczenie)....

kipson, 18.08.2017 | czytaj dalej

Jakie garnki na lata? >

Ja polecam niemieckie garnki ELO. Odkryłam je jak przyjechałam do męża na...

Kami30, 18.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

Jak to taki przepis "na bogato", dorzuciłabym tu jeszcze coś chrupiącego, na...

NickyBalboa, 17.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29726
najnowszy wpis: 18.08.2017 12:28

Mamy 26977 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Urządzamy kuchnię

FORUM kuchnia+ Stoły do sali konferencyjnej

tress87

15.11.2016 13:14

moim zdaniem bezkonkurencyjne ceny i oferta są tutaj http://meblebankietowe.pl/ Ostatnio wyposażaliśmy kolejną salę i dostaliśmy nawet fajny rabacik :)

Tracia

19.08.2016 10:03

Ja swoje stoły konferencyjne w biurze-serwis zamawiałem do wszystkich sal (po dwie sale w każdej z czterech placówek) i dali mi bardzo fajny upust. Widać też, że właściciel to prawdziwy pasjonat tego co robi, a niezwykle cenię to podczas wyboru produktów/usług. Bez wątpienia zwrócę tam swe kroki podczas wymiany mebli biurowych w niedalekiej przyszłości lub wyposażenia prywatnego gabinetu. Firma może i niezbyt szeroko znana, ale bez wątpienia - godna polecenia!

All4gastro.pl

14.06.2016 12:18

Grunt to stabilność,funkcjonalność oraz oczywiście wygoda. Do stołu musicie dobrać również odpowiednie krzesła,to bardzo istotna sprawa,a znaleźć można je spokojnie w dobrych sklepach internetowych z artykułami do wyposażenia biura czy restauracji.

www.All4gastro.pl

ulka40

21.03.2016 15:57

jeśli chodzi o stoły to również polecam coś bardziej prostego, stabilnego, taki wybór dobrze podkreśla biznesową atmosferę, wydaje mi się, że wszelkiego typu meble w stylu retro, z nagromadzeniem ozdobnych elementów raczej się nie sprawdzą, jakiś czas temu tutaj zorganizowaliśmy naszą konferencję, solidne stoły i krzesła spełniały swoją funkcję i taki właśnie wystój polecam

paulagotuje

10.02.2016 15:46

Musi być duży i wytrzymały, żeby mogły się przy nim odbywać konferencje i bankiety.

PizzeriaZuzola.pl

19.01.2016 16:14

Stół powinien być przede wszystkim solidny i dobrej jakości,a przy tym również ładnie się prezentować,teraz w styczniu znajdziesz sporo rabatów w sklepach internetowych,warto poszukać właśnie tam .

Pozdrawiam PizzeriaZuzola.pl

zdrowitka

14.01.2016 11:11

Jestem zdanie,że stół powinien być prosty. Nie przepadam za bardzo ozdobnym designem bo to może rozpraszać uczestników konferencji. Sala powinna byc urządzona elegancko oraz klasycznie. Jakiś czast temu jedno pomieszczenie w firmie zagospodarowaliśmy na salę konferencyjną. Stoły zamawialiśmy tutaj:
http://nonameoffice.pl/16-stoly-konferencyjne

kipson

14.01.2016 09:24

Posiadamy restauracje i obok jest pomieszczenie które chcielibyśmy przeznaczyć na salę konferencyjną. Planujemy wyposażenie w stoły i krzesła. O ile krzesła wiemy mniej więcej jakie, to nad stołami się zastanawiamy, bo mamy dylemat jakie będą najlepsze? Może ktoś tutaj ma doświadczenie w tym zakresie?