Widelcem po mapie

ostatnio na forum >>

Zdrowe koktajle >

Jarmużem ;)

Martaa, 21.08.2017 | czytaj dalej

internet a babcia >

Myślę, że da radę ;)

Martaa, 21.08.2017 | czytaj dalej

Śledź pod futrem >

To musi być naprawdę smaczne. Muszę wypróbować.

olgamala, 21.08.2017 | czytaj dalej

w sumie tematów: 1946, wpisów: 29732
najnowszy wpis: 21.08.2017 09:41

Mamy 26981 zarejestrowanych użytkowników.

Jeśli chcesz się wypowiedzieć na naszym forum zarejestruj się w serwisie.

Kącik zdrowia

FORUM kuchnia+ Sprzęcik

kropiak

25.05.2009 19:43

Dziękuję za odzew. Tak czułam właśnie, że wszystko metodą prób i błędów, chciałam się tylko zorientować, czy to będą jakieś kolosalne różnice. No nic, spróbuję i się przekonam.
Pozdrawiam

snoozy

25.05.2009 16:03

Ja dochodziłem sam do czasu gotowania.Wystarczyło,że jakieś warzywo czy mieso było troche wieksze i nuz czas gotowania był inny

kropiak

25.05.2009 15:00

Witam,
dostałam właśnie w prezencie parowar Philips i ogólnie bardzo się z tego cieszę, a dziś wieczorem mam zamiar wypróbować. Zacznę od jednego z przepisów podanych w załączonej ulotce i mam pytanie, czy czas przygotowania jest rzeczywiście taki jak podany w instrukcji?
Będę wdzięczna za informacje od doświadczonych (pozytywnie, mam nadzieję) użytkowników :)
Pozdrawiam

Bogamaj

26.04.2009 15:42

noszę się z zamiarem kupienia sobie parowaru. Owszem bambusowe nadstawki nie są złe, ale jednak chłoną zapachy, poza tym nowoczesne parowany mają kilka poziomów parowania co daje możliwość stworzenia całego obiadu za jednym garnkiem. Zamierzam się albo na Tefala albo na Philipsa, ale nie mam doświadczeń.

jacek1f

24.10.2007 21:28

ja polecam przez net spokojnie takie rzeczy. Tylko ryb i miesa nie:-)

Patelnia - i w Ikea - grillowa jest ok. A nie droga.
GHarnek - kazdy, tu nie ma filozofii i technologii kosmicznych zeptera:-) - nawet bambusowy koszyczek bedzie ok.

annb

18.10.2007 13:48

Zamierzam kupić: patelnię Rolling Eyes (chodziło by mi o taką na której smaży się z niewielką ilością tłuszczu) i może jakiś garnek do gotowania na parze lub wok.Nie wiecie jakich firm są takie produkty/gdzie można takie dostać/ile kosztują?(wiadomo supermarkety odpadają prawda?Tak samo zły wydaje mi się pomysł zakupu przez neta)?